Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Belaruss820    1555

WItam. Kupię wielorak do buraków. Województwo lubelskie najlepiej ale rozważę każdą propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1555
13 godzin temu, Mariusz328 napisał:

Ja posiadam ale wojewódzkim podkarpackie.

Jaka dokładna lokalizacja i cena?można jakieś zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał98    13
Ja również posiadam taki sprzęt na sprzedaż. Województwo Dolnośląskie, jeśli Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal456
      Cześć!
      Posiałem dziś buraki ćwikłowe.Wyszło mi 4 rządki.Posiałem je dla królików i mam pytanie czym mógł bym ewentualnie nawieść?
    • Przez solek01
      Witam
       
      Dostałem od SUDZUCKER rozliczenie dostawy buraków jeszcze z sezonu 2005/2006,
      od tej pory buraków już nie uprawiam.
      W wezwaniu tym powołują się na jakieś rozporządzenie komisji (WE - cokolwiek to znaczy)
      z 2013r. Ustalając kurs EURO na 3,92889.
      Troche to dziwne 8 lat po dostawie każą mi im oddać około 100zł, niby nie wiele,
      ale jaką mam pewność że za 2 lata znowu coś sobie nie ustalą i każą zapłacić znowu stówkę.
      Ktoś jeszcze dostał takie coś?
      Jak to jest w przepisach cukrowni, czy związku plantatorów buraka cukrowego, po jakim kursie
      przeliczają kasę za buraki? Tu jest aż 5 miejsc po przecinku!!!
    • Przez kolo19
      Witam, zastanawiam się nad kupnem siewnika do warzyw.
      Wypatrzyłem sobie Stanhaya i Monosema i teraz dylemat krórego wybrać...
      Służył by on do zasiania marchewki, pietruszki, buraczka
      Moje pytanie do Was, który według Was byłby lepszy pod względem jakosci wykonania, prezycji itp.
      Dodam jeszcze że zależy mi na tym aby siewnik miał regulacje, np. chce sobie zasiać marchew i ustawiam sianie na 3 rządki na 1 redlinie, a buraczka na 2 rządki.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez mareczek525
      Witam, może ktoś z was miał podobny problem z burakami które są zjadane przez jakiegoś szkodnika, wykopane są dołki w miejscu gdzie jest nasionko i tak w jednym rządku 20m 50m długości każde nasionko po kolei. Pole zostało przesiane (5ha) myślałem, że to jakie robaki, opryskane dursbanem ponownie agregatem i siew. Chodzę na pole codziennie i jest coraz więcej zniszczonych nasion, pryskałem to pole bi58 żeby śmierdziało i nic, dziś po deszczu świeże dołki są i zjedzone nasiona. Na tym polu są dosyć szerokie miedze może to jakieś gryzonie? i tam zamieszkują
    • Przez patrystyka
      co myślicie o takim czymś jak siew pszenicy w nie wykopane buraki jest to tak rozsiewam rozsiewaczem w buraki pszence za dwa dni przychodzi holmer wszystko ładnie miesza i jest pszenica znajomy tak zrobił kilka razy i sie udało 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj