Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fendt310

Centralne smarowanie w prasach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fendt310    1

Witam wszystkich!

Mam w swojej prasie Vicon doprowadzone kilka kalamitek w jedno miejsce miedzianymi rurkami. Widziałem na Allegro w innych prasach plastikowe rurki zamiast tych miedzianych i właśnie takie chciałbym sobie założyć, bo mam jeszcze dużo kalamitek nie wyprowadzonych w jedno miejsce...

Jakie polecacie/posiadacie przewody i złączki do centralnego smarowania łożysk? Jeśli możecie to wytłumaczcie jak to zrobić a szczególnie jakich złączek do tego użyć?

Pozdrowienia!

gesy    1

Ja mam prase DF GP 2.10, jest w niej centralne smarowanie,takimi plastikowymi rurkami,ale tam idzie olej

ze zbiorniczka i on smaruje tylko łańcuchy,a kalamitki mam tylko w aparacie wiążącym

dawidg2    30

To nie jest centralne smarowanie co masz tylko masz podciągnięte w jedno miejsce kalamitki by nie latać ze smarownicą, albo z mało dostępnych miejsc jest wyprowadzona kalamitka. http://www.gacol.pl/?m=245&gclid=CK2e3azLk6ECFUiRzAodASEqOQ tu masz jedną z firm pierwszą lepszą z google. Możesz poszukać sklepu z częściami do ciążarówek w swojej okolicy powinni też mieć wszystko na miejscu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość