stachles

Pronar 1523A

Polecane posty

stachles    0

Zastanawiam się jaki ciągnik kupić . Myślałem nad pronarem 1523A ale jak poczytałem na forum to jest złom .

A to moje pytanie czy opłaca się go wogóle kupować , a jak nie to jaki ciągnik wybrać ok. 150 KM ?

Jak byście mogli to napiszcie na meila stachles.rafal@vp.pl .

Z GÓRY DZIĘKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

wg mnie jest to nowinka na naszym rynku - ludzie duzo piszą ze jest do kitu ale malo kto nim jezdzil i kazdy gdzies cos slyszal.

poza tym pronar jak to pronar ma sporo z belarusa, więc zawsze warto zajrzec na stronę producenta w minsku i porównac czym rozni się ten pronar od belaruska:

http://www.tractors.com.by/en/products/

http://www.tractors.com.by/en/products/1500/


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie mam jednak przekonania do Pronarów. Jakoś już sobie "zakodowałem", że to złom i tak mam do teraz :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigger   
Gość nigger

Z

Edytowano przez nigger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigger   
Gość nigger

Solidniejszy?? co w nim solidniejsze??

Edytowano przez nigger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
co wy tam wogóle wiecie,mtz to kicha!!!

spoko spoko kiedys sobie to uswiadomisz

 

@niger: sluszne slowa -popieram (niekoniecznie musi byc to ursus -moze to byc zetor nh czy jd)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigger   
Gość nigger

Z

Edytowano przez nigger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

zgadza sie, mojego 82SA raz zatankowlaismy olejem napedowym ma ponad 1100 prawie 1200 -non stop na opale i looz pamietam jak na pierwszy przeglad chlopaki przyjechali i oni taki tekst ,,no to najpierw panie XXXX zajzymy do odstojnika" my wszyscy sie wystraszylismy, oni zaczeli sie smiac i to wszystko oczywiscie zartowali, opal nie ma nic przeciwko :):)

 

 

ja tam nie mowie ze pronar czy czy belarus to super ciagnik, przynam, jechalem w zetorze, zetorem (super komfort) tylko slyszalem ze tez sa awaryjne i to nie wcale mniej jak pronary :(

tutaj na forum ktos zalozyl temat o naprawie sprzegla w zetorze, ciekawe ile go wyniesie naprawa :):)

u mnie w pronarze naprwa sprzegla drogo mnie nie kosztowala niecale 200zl czesci i machanik tez tyle :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

fakt te zachodnie to palą,bo ja jeżdziłem 16 ką i kiedyś porównywaliśmy spalanie Deutz Fahra,to DF spalił 20l. więcej niż 16ka(ta sama moc i wykonywana praca). Było to rozwożenie obornika tytanami 12tonowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

@ nigger

 

fajna ksywka ale nie o tym chce napisac. piszesz/sugerujesz ze mtz to rosyjska kontrukcja. a nie przypadkiem bialoruska??


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja to mysle ze mtz -to ,,ruskie"

a belarus to -bialorus :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigger   
Gość nigger

 

 

@ nigger

piszesz/sugerujesz ze mtz to rosyjska kontrukcja. a nie przypadkiem bialoruska??

 

 

No bialoruska rzecz jasna po prostu tak sobie uprościlem.

Edytowano przez nigger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0
Jak czytam niektore wypowiedzi to az sie smiac chce, mam pronara 1523a wcześniej mialem ursusa 1224 i powiem jedno 1224 przy pronarze to zlom. kupilem go rok temu przez ten rok mialem tylko jedna awarie przy klimatyzacji i to wszystko ciagniczek chodzi jak zegarek nie wiem czemy inni pisza ze to zlom, podejrzewam ze sa to ludzie ktorzy naczytali sie gdzies cegos lub maja jakies uprzedzenia do rosyjskich konstrukcji. coz moge powiedziec o 1523a.... hmmm podnosnik z ehr udzwig 6t, wspaniala zwrotnosc w porownaniu do 1224 to tamten to jest kaleka do nawracania na polu, biegi zsynchronizowane, klimatyzacja przedni tuz, za klime i przedni tuz musialem oczywiscie doplacic,. Wedlug mnie wspaniala maszyna warta swoich pieniedzy oczywiscie jesli kogos stac na new hollanda czy john deera to niech kupuje mnie bylo stac na 1523 i kupilem 1523 mialem jeszcze do wyboru ursusa 1634 ale nie chcialbym go za zadne pieniadze. W galeri macie kilka moich fotek.

BRAWO!!! Ładnie powiedziane. Na temat PRONARA wypowiadają sie najwiecej ci którzy nic nie mieli wspólnego z tym ciągnikiem. Sam chciałem kupić 1523a, ale jeszcze przd wejściem VATu nie moglem go nigdzie dostac wiec kupilem 1221a, tez mi w zupełności starcza i jestem w pełni zadowolony. To juz moj trzeci rosyjski ciągnik i podejrzewam ze nie ostatni. POZDRAWIAM nigger'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
BRAWO!!! Ładnie powiedziane. Na temat PRONARA wypowiadają sie najwiecej ci którzy nic nie mieli wspólnego z tym ciągnikiem. Sam chciałem kupić 1523a, ale jeszcze przd wejściem VATu nie moglem go nigdzie dostac wiec kupilem 1221a, tez mi w zupełności starcza i jestem w pełni zadowolony. To juz moj trzeci rosyjski ciągnik i podejrzewam ze nie ostatni. POZDRAWIAM nigger'a

hmm Ja mam pronara 82SA a kolega nigger 1523A tak ze nie miej watpliwosci :)

Pron.. moj pierwszy ruski sprzet, i na 90% nie ostatni przynam ze byly momenty w ktorych az mnie ku..wa brala jak on ,,chodzi" ale oczywiscie po zobaczeniu ceny czesci do niego to sie mi polepszylo :(

Niestety na zime bede zmuszony kupic nowe aku ale spoko :)

 

P.S kiedys pisalem z jednym z uzytkownikow AF i opowiadal mi ze jego znajomy naprawial sprzegolo w mf-ie (kosztowalo go to jedyne 6tys :)) mnie w pronarze niecale 500zl :)

 

Do mf-ow nic nie mam -spoko traktory :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
ja to mysle ze mtz -to ,,ruskie"

a belarus to -bialorus

 

MTZ

Minskij Traktornyj Zawod


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3

a MMZ to chyba Minskyj Motornyj Zawod, jak bylem maly to skrót MTZ rozwijalem tak: Mechaniczny Traktor Zawodowy, ale to dzieciak bylem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0
hmm Ja mam pronara 82SA a kolega nigger 1523A tak ze nie miej watpliwosci :)

Pron.. moj pierwszy ruski sprzet, i na 90% nie ostatni przynam ze byly momenty w ktorych az mnie ku..wa brala jak on ,,chodzi" ale oczywiscie po zobaczeniu ceny czesci do niego to sie mi polepszylo :)

Niestety na zime bede zmuszony kupic nowe aku ale spoko :(

 

P.S kiedys pisalem z jednym z uzytkownikow AF i opowiadal mi ze jego znajomy naprawial sprzegolo w mf-ie (kosztowalo go to jedyne 6tys :)) mnie w pronarze niecale 500zl :)

 

Do mf-ow nic nie mam -spoko traktory :)

dobry, mocny i prosty w budowie sprzęt za rozsądną cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
dobry, mocny i prosty w budowie sprzęt za rozsądną cenę...

i to chyba najwazniejsze


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Może oszczędza nowy sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj