ceston

Przednia felga mtz 820

Polecane posty

ceston    35
Czy jest możliwość kupienia samej gwiazdy na 8 szpilek do mtz 820 na przednie kola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekmtz    25

Mysle ze gwiazdy nie są wogóle produkowane na 8 szpilek tylko cale pełne felgi ale możesz sie zapytać w sklepach w ogłoszeniach widzialem tylko gwiazdy na 5 szpilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Też takich nie widziałem. Do 820 to chyba zwykłe na 8 założyć, tu nie ma z czym kombinować.

Chyba, że chodzi ci o taką gwiazdówkę.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35
Wlasnie chodzi o sam środek wczoraj w jednym sklepie w internecie widziałem wieczorem ale muszę zadzwonić bo Noe ma ceny i dostępności.
Bo pełna felga bez gwiazdy to chyba na inne opony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekmtz    25

Po pierwsze to wszystkie mtz i belarusy na moscie stożkowym mają te same opony standardowo 11-2-20 awiec niewiem o co ci chodzi z ta gwiazdą. ??? Piszesz o mtz 820 a żaden 820 nie ma gwiazdy tylko pelne felgi na 8 szpilek wiec masz cos kombinowane kola albo piszesz o starym  mtz 82 co miał gwiazdy ale tylko i wyłącznie na 5 szpilek a nie 8.

Edytowano przez tomekmtz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35
W galerii bylo zdjecie mojego mtz to sobie zobacz. Głupoty piszesz ze mtz 820 nie ma gwiazdy na 8 szpilek rok 2011 to nie jest mtz 82. I nie wszystkie mtzty maja takie same opony z przodu bo ja mam 360/70 r24 i od nowosci. I jest taka felga z gwiazda 12/24 tylko sprzedawana razem a nie osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekmtz    25

Ceston poprostu mogleś bardziej wyjasnić na początku tematu o jakie kola i most ci chodzi bylo by prościej. Mysle ze powinneś dostać gwiazde bo są produkowane caly czas dzwoń do agrostoku czy do agromaru może beda mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35
Widziałem w agrotrade ale tam tylko hurt. Tak myślę czy nie zespawac obręczy z gwiazda bo u mnie gwiazda sie wyrabia i śruby luzuja nie jest peknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekmtz    25

Zadzwoń w poniedzialek tam gdzie wyżej pisalem czesto kupowałem u nich rózne czesci jak nie moglem dostać w sklepach na zamówienie niby maja wszystko do ruska. A jaka jest cena za calą kompletną felge ? Co do spawania to niewiem czy spawy pużniej nie pekna i sie zluzuje znów szczególnie dla tego ze przednia felga ma napory przy skręcaniu. Mi kiedys w starym t 25 wlasnie spawy pekły jak byly spawane obręcze  do gwiazdy w tylnych kolach.

Edytowano przez tomekmtz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35
Felga kompletna 650 zloty jedna. Nie jakąś tragedia ale tez nie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeśli da się ją jeszcze skręcić wymień śruby na twarde drobnozwojowe mają  mniejszą tendencję do popuszczania i naciągania się. W kółku spawano w 60-kach obręcze do gwiazdy i chodziło to lata. Możesz przyspawać jeśli nie wyjdzie to wymienisz całą felgę w przyszłości.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35
Tez tak wlasnie myślę żeby najpierw zespawac nie wyjdzie to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekmtz    25

Jak już bedziesz spawał to jedz do kogos co ma dobrą spawarkę żeby dobrze przetopił (no chyba że ty masz dobrą). A tak z ciekawosci ma twój belarus dętki w oponach ? Czy bezdętkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

jaki otwór centrujący jest w tych felgach przednich do mtz na 5 szpilek bo może do woza bym w końcu dobrał jakieś felgi zna ktoś wymiary otworu i rozstaw szpilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamlar
      Witam,chce usunąć w moim pronarze przelacznik napiecia 12/24 ze względu na to,ze w moim przypadku jest to dość czesto padający układ.
      Chce przerobić na samo 12V. Wiem,ze musze kupić rozrusznik na 12v z reduktorem.
      Może ktoś pomóc w przerobieniu instalacji ? Wiem,że aku (zakladam niedlugo nowe) mają być połaczone równolegle, potem plus na rozrusznik i prad ze stacyjki ma być przełożone z zasilania tego regulatora (który aktualnie budzi rozrusznik) na sam rozrusznik ?
       
      w zał schemat instalcji
      Schemat ideowy instalacji elektrycznej PRONAR 82 II.pdf
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj