Zaloguj się, aby obserwować  
tomgli

blad EHR

Polecane posty

tomgli    3

czyli ... prawie non stop myga mi czerwona lampka w rytmnie 1.2.3. 1.2.3.4 1.2.3. itd , wszystko działa narazie,

Czy moze byc powodem zepsucie włacznika na błotniku od opuszczania(jeden nie działał od 2 lat, drugi siadł po zimie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

odłącz akumulator na chwile,,,mi tak sie działo w Forterze i pomogło????


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Jesli jest jakis blad w systemie to odlaczenie akumulatora nic tutaj nie pomoze...najpierw trzeba odczytac 2 cyfrowy numer bledu...poza tym musisz napisac jaki posiadasz typ EHR...EHR4, EHR C, EHR D, ???


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

Kosti, a gdzie ten typ znajde? czy to moze na sterowniku pod tpicerką błotnika?

A z tym kodem błedu , sądziłem ze te czestotliwosci mygania lampki diagnose coś znaczy, wiec jak go odczytać?

 

Nie wiem czemu ale dziś sie tak nie działo, czyzby jakiś kabelek...

 

A tak poza tematem Kosti- nie masz moze cewki wom do trzysetki, bo tez mi szwankuje, a jest tak zalana plastikiem ze ciezko sie do niej dostać , acz kolwiek po lekkim ''beszczotowaniu'' narazie działa. Mozesz odp na gg lub pm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Jaki posiadsz EHR to rozpoznac mozesz tylko po numerze ciagnika albo po wygladzie panelu sterowania. Co do odczytania kodu to robi sie to wyczytuje sie to wlasnie z migajacej lampki ktora daje nam 2 cyfrowy kod bledu. A co do cewki to nie posiadam takowej.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

43 nie istnieje, wiec zostaje tylko 34.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

no cóż, panel jak kazdy-seria 300 i 500 ma chyba taki sam, tak czy owak bez radaru, i bez przedniego EHR bo chyba tokowych jeszcze nie bylo. Nr to 312/211638, Nie wiem czy cos Ci to powie kosti68. Wiem ze masz te matriały itd ale gdyby one były po naszemu to moze bym sie zdecydował( mam Stoll'a V300 z instr. po niemiecku- słowniki elektroniczne nie tłumacza odpowiednio pojęć technicznych), ale puki co nie mam i wole nie mieć powaznych awarii, wiec narazie sobie odpuszcze ,a z takimi sytuacjami pytam na forum lub awaryjnie dzwonie do korbanków, też powiedzą i wytłumaczą co gdzie sie znajduje i co moze nie łaczyc , jak np ta cewka WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Słowniki elektroniczne nie tłumacza rzeczowo żadnych pojęć, ani technicznych ani nawet prostych zdań.... a co do materialow to trzaba sie z tym pogodzić ze sa po niemiecku...nie ma nawet co liczyć ze będą kiedyś po polsku. Wprawdzie prowadze teraz rowniez firme tlumaczen... i tlumacze teksty z materialow do napraw, ale sa to tylko wybrane, pojedyncze strony. A co d EHR to nie kazda seria ma to samo, moze byc EHR 4, EHR D, a w nowszych 500 jest rowniez EHR C.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deerek    0

Mnie w Lamborghini 850 premium też tak miga. wszystko jest ok, tylko blok nad tylnym mostem strasznie sie grzeje,


John Deere 5070M, Lamborghini 850T Premium,John deere 2064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

To znaczy ze jednak nie wszystko OK.....


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

heh dokładnie kosti "operacja się udała tylko pacjent zmarł" wybaczcie post nie związany z tematem , jestem troszke po spożyciu ;)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj