kpiotr

Przyczepy ZASŁAW

Polecane posty

kpiotr    16

tak jak w temacie.co o nich myslicie? ma ktos juz taka u Siebie na stanie??pozdrawiam


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Na Agro Tech miały premierę więc pewnie ich jeszcze w ofercie nie ma.

 

Na Agro Tech miały premierę więc pewnie ich jeszcze w ofercie nie ma.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

a co o nich sadza ludzie którzy je widzieli na własne oczy?maja dośc bogate wyposarzenie standardowe


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na agrotechu ogladalem te przyczepki i szczerze mowiac zainteresowaly mnie, mamy zamiar kupic przyczepe i bedzie to albo wielton albo zaslaw, Zasław kusi cena, wyposażeniem, konstrukcja. Ale jak narazie niemaja sieci dilerskiej i to jest duza strata dla nich, ale rozmawialem z ichprzedstawicielem i powiedzial ze na przełomie kwietnia i maja uruchomia juz dystrybucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

dzis diler mowil mi to samo. na diach maja juz byc dostepne w lublinie.sa bogato wyposazone i cena bardzo podobno do pronara z tym ze pronar uboższy


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

o ile sie nie myle to sa to nastepcy Autosana, mam racje??

 

nie myslisz się ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

moge Ci podac nr tel do gościa.mowił ze jak by cos zeby dzwonic na ten nr


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wizytówke od nich wzielem, tylko myslalem ze wiesz cos wiecej na ten temat, ja bede skladal na prow o przyczepe, wiec mam jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Zasław już produkował przed premierami bo na ich stronce były w ofercie. Ale większość robili przyczep i naczep do samochodów ciężarowych więc rolnicze były w cieniu. Pewnie po sukcesie Wieltona tak się teraz rzucili na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Tu nie chodzi o sukces Wieltona, tylko zastój na rynku naczep. Wielton gdyby nie odczuł tego na własnej skórze nie inwestował by w produkcje przyczep rolniczych, tylko zwiększał tak jak dotychczas udział w rynku naczep (to nie mój wymysł tylko analityka z jakiejś tam firmy ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Wielton już od kilku lat do rolniczych się przymierzał, tylko się przemóc nie mógł ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

no i kryzys mu pomógł :) Zapewne szkoda mu było marnować mocy produkcyjnych z pewniejszego biznesu jakim były naczepy, zwolniły się moce produkcyjne i ruszyła produkcja "wsiowych zaprzęgów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich agro-forumowiczów na ostatnim agrotechu w kielcach tez zwróciłem uwage na przyczepe zasław bardzo mnie zainteresowała do tego stopnia ze ja kupiłem. zasław ma bardzo dobre wyposażenie standardowe oraz ogromny wybór wyposazenia dodatkowego. jesli chodzi o siec dilerska to jej na dzien dzisiejszy nie ma:( ale to nie problem każdą zamówiona przyczepe przywioza pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów (tak jest w moim przypadku)

 

za 8 tonowego zasława zapłaciłem 39 000 netto w tym resory paraboliczne koła 18 cali plandeka +stelaż zapas +winda zaczep automatyczny oraz inne drobiazgi Dodam ze zasław jest szerszy o 10 cm od wieltona wiec jest mniej wywrotny

 

przed agrotechem byłem zdecydowany na wieltona gdy zobaczyłem zasława i jego cene od razu zmieniłem zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik0020    0

mam 14 zasławia i nie zamienie jej na zadna inna ma juz 5 lat i ani zadnych problemów tylko najjepiej kupuj prosto z zakładu bo u dealera moze byc nawet 10 tys drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1974    0

A wiesz moze gdzie beda dostepne w rejone mazowsza(na płn. od Warszawy)??

 

Witam myśle że to jedne z majlepszych przyczep roolniczych .Jak ktoś chce kupć bezpośrednio z fabryki to zapraszam pod nr 510620705 . dojade do każdego klienta i przedstawie oferte ze szczegułami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiec    0

Przyczepa jest solidnie wykonana. Oglądałem dzisiaj w okolicach Brzegu. Mocna rama, uszczelnienia gumowe, szeroki wysyp. Wiśniowy kolor bardzo mi odpowiada ;-). Cena 8 tonowej przyczepy z plandeką 49.000 brutto (oficjalnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    90

Cena 10 tonowej wynosi ok. 44 tyś zł. netto, plandeka ze stelażem 1850 zł, zaczep obrotowy Cramer 1600 zł, koło zapasowe 1450zł - wszystkie ceny netto.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Przyczepa jest solidnie wykonana. Oglądałem dzisiaj w okolicach Brzegu. Mocna rama, uszczelnienia gumowe, szeroki wysyp. Wiśniowy kolor bardzo mi odpowiada ;-). Cena 8 tonowej przyczepy z plandeką 49.000 brutto (oficjalnie).

 

Jak wspomniałeś....uszczelnienia gumowe. ;) Metaltech ma uszczelnione stalowym prętem i to jest lepsze rozwiązanie.

Winda koła zapasowego zamocowana na jednej stronie ramy może ja uszkodzić. Koło przecież trochę waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli koło uszkodzi ramę to licha rama. tongue.gif Z całym szacunkiem, ale nie wiem jak słaba musiałaby by tak rama, żeby takie koło ją uszkodziło. Prędzej ktoś urwie kosz i windę, bo to tak nisko zawieszone, że masakra. smile.gif Poza tym nie widzę potrzeby brać zapasu do przyczepy rolniczej. Te opony są na tyle wytrzymałe, że prędzej ona ze starości sie uszkodzić, niż ulegnie przebiciu czy pęknięciu. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety Bobek w tych przyczepach zakładane są liche opony chińskie czy jakieś tam i u mnie jesienią przy transporcie buraków jedna wystrzeliła. Oczywiście gwarancji nie uznano. Kupiłem nową dębicę 16 płócienną. W moich starych autosankach były dwudziestoletnie opony, przyczepy były przeładowywane i nigdy kapcia nie było. Jednak żeby zrobić dobrą cenę muszą na czymś zaoszczędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj