Sebaaaa94

Bazary gdzie kupię cielaka woj. ŁÓDZKIE

Polecane posty

Sebaaaa94    0

Witam proszę o podanie lokalizacji bazarow w woj łódzkim gdzie np mogę zakupić cielaki. 

staszek131415    4562
56 minut temu, Sebaaaa94 napisał:

Witam proszę o podanie lokalizacji bazarow w woj łódzkim gdzie np mogę zakupić cielaki. 

A w drugim temacie pisesz że chcesz sprzedać oj nieładnie;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Sebaaaa94    0
8 godzin temu, staszek131415 napisał:

A w drugim temacie pisesz że chcesz sprzedać oj nieładnie;)

Owszem bo chce kupić jednak mięsnego 

Sebaaaa94    0
9 godzin temu, wojtal24 napisał:

Kozłowie koło Sochaczewa

Fajnie a w jaki dzień i w jakich godz? 

pawlus224    2307

Kurczę w lubelskim to juz nie mozna nawet prosiętami handlowac a u was w Łódzkim jeszcze istnieją targi z bydlem ... Pozazdroscic :)

• Like 1

Ansja    744

Możesz też np.ogloszenie napisać na olx jakie chcesz kupić cielaki i może się zgłoszą do ciebie hodowcy,ktorzy sprzedają takie młode .

rolnik200m    45

Ansja nie można wstawić ogłoszenia z kupię tylko sprzedam chyba że napiszesz K U P I E oddzielnie

Targi są w Piątku Turku Kozłowie okolice łódzkiego a i Sompolnie ale to już trochę dalekeko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TomaszMdrecki
      witam
      nie wiem czy ja mam taki problem czy nie umiem szukac, czy ktos ze swietokrzyskiego zna jakieś gospodarstwa albo jakieś targi, jarmarki lub giełdy gdzie mozna kupić byczki mięsne najlepiej kilku tygodniowe.... jak wejdzie sie na OLX to 99% ogłoszeń to sprowadzane zdechlaki z zagranicy, przejechałem sie na nich ;/;/
    • Przez Kondzio342
      Wiatam. Zrobilem badania gleby wyszla ze jest bardzo konieczne wapnowanie pola. Jakie wapno polecacie okolice Opoczna w Łódzkim. Czym rozsiac do dyspozycji zwykly rozsiewacz.
    • Przez Partyzant85
      Do usunięcia
    • Przez Mikusia196
      Witam. Gdzie się znajduje czujnik położenia ramion bo bym chciała sobie sama wymienić 😊
    • Przez adam1986
      Witam! Czy ktoś z was zna jakąś firmę która dostarczy i zainstaluje na miejscu kojec dla psa w łódzkim? Widzę, że na google jest kilka firm co oferują kojce po 1500 zł, ale nie wiem czy to jest cokolwiek warte i nie rozleci się przy pierwszym solidniejszym podmuchu wiatru.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj