Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pulek227    0

Witam,

Mam pytanie.

o jakich parametrach ida akumulatory do MF 6480 z 2005 roku.

Wiem ze sa dwa tylko nie wiem o jakich parametrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

74Ah 680A, ale możesz i dac większe, tam pasuje standardowa obudowa L3

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulek227    0

Oki dzieki za pomoc,

Bo ja w jakies instrukcji na necie znalazlem ze ida dwa 420 amperowe ale wlasnie mi sie wydaje ze to troche za male 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

no tak jest w instrukcj, ale to za małe, chyba ze angliki jakoś inaczej to interpretują, spokojnie możesz tam wsadzić nawet 85ah i ponad 800 rozruchowego bo są takie w obudowach L3  i będzie git, alternator jest mocny to naładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KRISS75
      witam wszystkich i proszę o pomoc,mam mf 6170 i nie wiem jaki akumulator do niego kupić?
    • Przez silny84
      Witam. Mam problem z ciągnikiem mf 6130. Ciągnik nie pali, tak jakby został odcięty dopływ paliwa. Kręcę rozrusznikiem aż akumulatory mi się wyczerpią, a on nie reaguje. Z tłumika nie widać żadnych oznak spalin. Bezpieczniki w kabinie wszystkie są ok. Z kontrolkami wszystko też jest w porządku. Proszę o pomoc.
    • Przez pokorny
      Witam, jakie macie akumulatory w 3050 ( 68km ), lub innych traktorach o podobnej mocy. Pojemność nie całe 4000cm
    • Przez celeron59
      Witam ostatnio w moim 3095 wyjełem jeden akulumator zeby go podładowac. po paru dniach odpaliłem ciagnik ale nie działa dynashift oraz nie palą sie kontrolki od przedniego napedu i wom .Prosze o pomoc
    • Przez deluss
      Mam pytanie odnośnie akumulatora. Chcialbym wymienic na jeden duzy 12V. Chodzi mi oto ile najmniej moze mniec on Ah zeby odpalił c360 ? Chodzi mi tu o okresy kiedy na polu jest +10,15 min.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj