Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam forumowiczów.  Mam problem z sieczkarnią Claas jaguar 880. Otóż przy włączaniu bębna jest straszne szarpniecie, mało co tarczy nie zerwie. Na zimnym silniku i oleju jeszcze jako tako idzie włączyć a jak sie rozgrzeje to potrafi zadusić silnik i trzeba włączać wyłącznikiem na dwa razy. Do tej pory wymieniłem akumulator hydrauliczny na nowy. Nie oryginalny ale o takich samych parametrach ale nic się nie zmieniło.  Wymieniłem też pompę hydrauliczną bo już siadała i filtry hydrauliczne i nadal żadnej zmiany. Czysciłem elektrozawory i nadal nic.. Już mi ręce opadaja i nie wiem co z tym robić.. Boję się że w końcu cos sie tam urwie w środku sezonu i będzie po robocie.. Jak myślicie czego to może byc jeszcze przyczyna? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek91    17
miałem ten sam problem w 860 i już prawie kupiłem zamiennik akumulatora ale znajomy sprzedawca mi odradził bo ktoś zamówił zamiennik i nie było poprawy. jak założyłem oryginał claas'a to problem się skończył. tylko że cena oryginału też trochę odstrasza
napewno nie baw się w różnego typu dławiki bo w ten sposób można rozwalić elektrozawór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a to ciekawe. Może i coś w tym jest.. Musze poszukać w okolicy może ktoś ma i pożyczy na sprawdzenie sprawny oryginalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lider123    0

Witam wszystkich na forum. Mam problem z ruszaniem bębna. Po wciśnięciu przycisku jest bardzo długi czas zwłoki. Claas 880.Z gory dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lider123    0

Rusza płynnie. Pewnie około 10 to trwa. A jeśli zatrzymasz wciaganie i walczysz rewers wyciągania jaki masz czas zwłoki? U mnie to długo trwa przy zapchaniu w kemperze masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xFarmeRx
      W zeszłym roku kupilem SAME z 1984r chcę wymienić olej w pompie podnośnika i w pompie wałka (są oddzielne) ale nie wiem jaki olej zalać czy ktoś może mi pomóc
      ??
    • Przez Simmi
      Witam. Ostatnimi czasy rozglądam się za wymianą mojej sieczkarni na troszkę bardziej wydajną. 
      Chcę, abyście mi doradzili jaką sieczkarnię wybrać, aby dobrze sprawowała się w koszeniu 4 rzędowym hederem lub kemperem 3000.
      Na oku mam:
      - Claas Jaguar 685SL,
      - New Holland 1905 lub 2205,
      - John Deere 5830,
      - Mengele SF5600.
      Która z tych sieczkarni Waszym zdaniem najlepiej wypada pod względem bezawaryjności, spalania oraz dostępu i ceny części zamiennych. 
    • Przez super909
      Witam posiadam wyżej wymieniona sieczkarnie. Problem jest w niej taki ze od pewnego czasu grzeje się silnik(skala wchodzi na czerwone pole) i wolno podnosi przystawkę. Czy może być to jakiś problem z pompą oleju? Proszę tez o ogólne wskazówki związane z sieczkarnią. 
    • Przez Claass
      Sprzedam sieczkarnię samojezdną Agrostroj Mars. Silnik 6 cylindrów turbo 240 km. Sieczkarnia posiada heder 4 rzędowy napędzany hydraulicznie, zgniatacz do ziarna, napęd hydrostatyczny, obrotową rurę. 
      Cena brutto 28000 zł 
      Ewentualnie zamiana na inny sprzęt rolniczy
      Zdjęcia dostępne na https://www.olx.pl/oferta/sieczkarnia-agrostroj-mars-zamiana-CID757-IDkpl7a.html
      504369765 lub 500240876
    • Przez PiotrD7
      Witam.
       
      Pytanie jak w temacie. Jaki olej i ile do ciągnika Fiat 880/5 dt do tylnego mostu. Dodam że tylny most, hydraulika i do tego mokre hamulce wszystko na na jednym oleju. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj