Sebaaaa94

Sprzedaż cielaka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sebaaaa94    0

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum także za wszelkie pomyłki bardzo przepraszam. Moje pytanie jest następujące 4 dni temu zakupiłem cielaka z paszportem Hf ale mam okazję zakupić dwa większe. Jak mam legalnie to zrobić aby odsprzedać komuś tego mojego cielaka proszę o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Tak samo jak kupiłeś tylko w drugą strone....

Jesteś na vat?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ale już jest zarejestrowany ten cielak ..bo inaczej to ciężko go będzie sprzedać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebaaaa94    0
Dnia 25.02.2018 o 09:55, Bartek933 napisał:

Tak samo jak kupiłeś tylko w drugą strone....

Jesteś na vat?

Nie nie jestem na vacie napisalem pw

Dnia 25.02.2018 o 15:47, Ansja napisał:

Ale już jest zarejestrowany ten cielak ..bo inaczej to ciężko go będzie sprzedać .

Mam paszport kupiłem od jakiegoś handlarza który wziął nr gospodarstwa. Ja jeszcze go nie zgłaszałem co mam zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zgłosić do agencji powinieneś kupno w ciągu 7 dni od daty kupna. i teraz będziesz mógł już tak całkiem legalnie sprzedać go dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebaaaa94    0
4 minuty temu, Ansja napisał:

Zgłosić do agencji powinieneś kupno w ciągu 7 dni od daty kupna. i teraz będziesz mógł już tak całkiem legalnie sprzedać go dalej.

OK czyli zgłaszam i już sprzedaje go ze swojego gospodarstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Pozwolę sobie nieco odgrzebać temat. Trzymam parę sztuk opasów około 20, cielęta zawsze kupuję gdyż nie mam mamek. I zastanowiła mnie pewna sprawa, otóż u mnie w świętokrzyskim ceny cieląt dość wysokie a np podlaskie zupełnie odwrotnie po powiedzmy 5 stów małe. Plan jest taki żeby jechać w podlaskie kupić kilka, kilkadziesiąt sztuk, te ładniejsze zostawić sobie do hodowli, natomiast te trochę gorsze sprzedać. Pewny jestem żeby to się opłącało, tylko jak to zrobić w miarę legalnie, po prostu wszystko zarejestrować na siebie i po nr 2-3 dniach sprzedać i wyrejestrować? Czy muszę utrzymywać je u siebie jakiś czas od zakupu do  późniejszej sprzedaży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebaaaa94
      Witam proszę o podanie lokalizacji bazarow w woj łódzkim gdzie np mogę zakupić cielaki. 
    • Przez Seba092000
      Witam wszystkich Kieruje do Was takie pytanie, jak nauczyć cielaka pić samodzielnie z wiaderka? Jak u Was się to odbywa? Może niektórzy z Was mają jakieś ciekawe rozwiązania, którymi mogliby się podzielić
      Z góry wszystkim dziękuję! Pozdrawiam serdecznie!
    • Gość
      Przez Gość
      witam kupie cielaka 20 km od borzymowic okolice wloclawka kujawsko pomorskie moze byc byczek.albo.jaloszka cena.do 900zl moge kupic jalowki pol roczne cena 1450zl odpowiedzi poprosze w komentarzach
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj