Freek

Oszust!!! Maxii Roll Mirosław Pytliński. Poszukuje oszukanych

Polecane posty

Freek    4

Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 

https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2102    31
Niestety firma z moich okolic, robią bardzo dużą lipę, w naszych stronach jest sama zła opinia o ich produktach i rolnicy go przekneli, na pewno znajdziesz inne poszkodowane osoby bo nie jesteś pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freek    4

właśnie tak popełniłem tu największy błąd ale w najgorszym wypadku pójdę do sądu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Napisz do gościa że jeżeli tego nie zabierze to napiszesz do tygodnika rolniczego, napewno się wystraszy. Jak odda kasę to i tak napisz do tygodnika rolniczego i niech obsmaruja go jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freek    4

w poniedziałek pójdę do adwokata niech MI powie co mogę prawnie zrobić ale dobrze żeby ktoś się jeszcze zgłosił to razem pozwiemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

ile zapłaciłeś za kpl bo ja szukam do fendta 312 lsa

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

brutto to tanio może ci się trafił taki egzemplasz ale może na gwarancji ci wymienią

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja nam od nich. Tyle że brałem przez inną firmę. Jest bardzo delikatny materiał. Ale przy podwalaniu buraków jechało się, puki ciągnik nie stanął to miał prawo się wyrobić. Ale drugi raz bym nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516
35 minut temu, Freek napisał:

10700 z amortyzacją 

za te pieniądze to czego się spodziewałeś ?. Jaka cena taka jakośćO.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freek    4

wiem ale bez przesady osadzony krzywo po samym oderwaniu go od ziemi pękł. Dodałem zdjęcia tak to zostawili i uciekli. 

28504884_1618180108271031_793815277_o.jpg

28461106_1618180084937700_1938098596_o.jpg

28418456_1618180111604364_296079625_o.jpg

Edytowano przez Freek
dodawanie zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7942

nie wiem czy coś wskórasz, ale próbuj, prawo się trochę zmieniło na kozysc kupujacych i masz rękojmie, towar nie zgodny z umową. A papier masz na to jakiś ? bo jak nie to nic nie zrobisz.

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freek    4

znajomy rok temu miał identyczny problem z dojarką i wygrał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo pewno producent zapewniał że taka sama jakość za niższą cenę . No to jak się nie wywiązał to dziada za ryj i do sądu . Jak będziemy sobie ciągle powtarzali że jak niska cena to jakość ma być prawo słaba , to ciągle będą nas w bambuko robić .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
jak masz fakturę albo paragon obowiązuje Cię rękojmia sprzedaży więc do powiatowego rzecznika praw konsumentów i Ci pomoże za darmo w każdym starostwie jest ktoś taki

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

haha.ja sie chcialo z gowna bat ukrecic to tak jest. za takie pieniadze to i tak laske ci zrobili ze zamontowali.jeszcze sadem straszysz czlowieku? gowno zaplaciles-gowno dostales!

chcesz sprzet i gwarancje to kup za 15tys i wymagaj choc i to  ie bedzie jakas bajka ale przynajmniej powinno pare lat pochodzic.za tyle to sie ciesz ze joystik w prezencie. sa pewnwne minima cenowe zeby sprzet byl dobry,niestet y w polsce liczy sie cena ,oby jak najnizsza a wymagania z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli za niską cenę można spokojnie innych oszukiwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516
21 godzin temu, Freek napisał:

wiem ale bez przesady osadzony krzywo po samym oderwaniu go od ziemi pękł. Dodałem zdjęcia tak to zostawili i uciekli. 

28504884_1618180108271031_793815277_o.jpg

28461106_1618180084937700_1938098596_o.jpg

28418456_1618180111604364_296079625_o.jpg

no faktycznie te spawy jm nje wyszły , może to jaki uczeń spawał:D a dżojstik leży luzem bo może to jest zdalne sterowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj