lazik11441

jaki zestaw uprawowo siewny wybrać?

Polecane posty

lazik11441    23
Witam, chcę kupić zestaw uprawowo siewny do siewu zboża, rzepaku. jaki wybrać? pottinger terrasem, vaderstad spirit, amazone cirrus, kverneland, horsh pronto? :) będzie pracowal na roznych glebach, od piachow do ciezkiego iłu, będzie stosowany po orce i bezorkowo, koniecznie z podsiewem nawozu, najlepiej 3 metrowy gdyż ppsiadam opryskiwacz 21 metrów i nie chcial bym się bawic w pol siewnika itp :) także chodzi mi o opinie posiadaczy jak i jaki siewnik się sprawuje? i jeszcze chcialbym wiedzieć jaka cena jeżeli ktoś może niech podaje :) z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najdroższy bierz . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

czyli chyba horsh. Konkretne sprzety i wszystkie bym wzial w ciemno hehe, ale na horsha zwocilbym uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FranasNH    78
W zasadzie to wszystkie mają podobną budowę. Ja na Twoim miejscu myślałbym nad Pottingerem i Vaderstadem, z tego względu, że u mnie wszyscy sieją nowymi siewnikami Pottingera i nikt nie narzeka, wręcz przeciwnie zyskują one coraz wielu nabywców. Co do Vaderstada to nie ma się co zastanawiać, jedne z najlepszych maszyn na rynku. Wszystko zależy jakie masz możliwości finansowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23
areal jest nie potrzebny do uzyskania tych informacji o które mi chodzi :) finanse mozna powiedzieć "nie graja roli" bo to na prow i jeszcze i tak mi zostanie do zwrotu a nie chce kolejnej maszyny dodawać i nie chcę też szerszego, także im drozszy tym lepszy xd :) najbardziej mi ten pottinger podchodzi, miałem nawet na testach i wydawal się calkiem okej, ciagnik 110 koni sobie radził z nim dobrze :3 i też duzo oponi slyszalem o nim pozytywnych, może jest jakiś wlasciciel co by opisal jak to się sprawdza? :) vaderstad też mi się podoba :)
a horsh to podobno nie to co kiedyś tak słyszałem, chociaż też fajna sprawa jak tak popatrzec na niego w pracy, tylko czy na piaskach on nie będzie się zapychal bo nie ma wału w ofsset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Na setkach ha napewno nie będzie pracowal.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
20 godzin temu, FranasNH napisał:

W zasadzie to wszystkie mają podobną budowę. Ja na Twoim miejscu myślałbym nad Pottingerem i Vaderstadem, z tego względu, że u mnie wszyscy sieją nowymi siewnikami Pottingera i nikt nie narzeka, wręcz przeciwnie zyskują one coraz wielu nabywców. Co do Vaderstada to nie ma się co zastanawiać, jedne z najlepszych maszyn na rynku. Wszystko zależy jakie masz możliwości finansowe :)

Z tym zyskiwaniem to jest tak że sąsiedzi "boją" się kupić inny bo ten już sprawdzony. Tak kilka lat temu powstało kilka chlewni i wszyscy mają jedne wyposażenie żeby nie mieć gorszego od sąsiada a u sąsiada sprawdza się dobrze.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez YeLoN3
      Witam. zastanawiam się nad kupnem agregatu talerzowego z hydropakiem około 1,2ton i siewnika z pełnym zasypem też około 1.2ton. Moje pytanie czy ursus 1224 z dwoma siłownikami pomocniczymi da rade taki zestaw podnieść, czy dużo go trzeba będzie obciążyć z przodu, i jak ze sterowaniem ciągnika i żywotnością pompy, podnośnika wieszaków, ramion itp. Specjalnie nie podaje producentów maszyn aby uniknąć zbędnej dyskusji. z Góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez AchimR
      Autorski zestaw do całkowitego usunięcia chłodnicy EGR.
      Oczywiście wymagana jest modyfikacja map sterownika silnika.
      Całość z nierdzewki. Elementy cięte laserem i obrabiane na tokarce.
      Zestaw pasuje do serii XX30, ale zrobimy do każdej maszyny. Bo jak robić to od A do Z.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj