Polecane posty

piotr19973    92
Witam koledzy mam mały problem. Chciał bym sobie kupić klacz I od niej sprzedawać źrebięta. A mój problem polega na tym że nie mam rejestrowanego gospodarstwa czy to stanowi jakiś problem? Można je chodować bez numeru czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr19973    92
I nie trzeba tego rejestrować ani nic ? A jak z tym paszportem itp nie będzie żadnych problemów? Ja zupełnie zielony w tym temacie I nie chciał bym jakiejś wtopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Najlepiej zapytaj w doradztwie rolnym,bo teraz coś się właśnie zmieniło w tej kwestii hodowli zwierząt.Na pewno musisz się zapisać do związku koni polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr19973    92
A jest może ktoś z AF kto zajmuje się taką mniejszą hodowlą koni? mógł by ktoś coś podpowiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość BestZetor
      Przez Gość BestZetor
      Mam dwa ogłoszenia : 
       
      http://olx.pl/oferta/bizon-z056-super-CID757-ID9ACAf.html#c9ee1c6dd7
       
      http://olx.pl/oferta/klacz-zimnokrwista-warta-uwagi-CID757-ID9zV3t.html#c9ee1c6dd7
       
       
    • Przez Twenty_2012
      AKTUALIZACJA: KONIE ZOSTAŁY ODZYSKANE, DZIĘKUJEMY ZA POMOC
       
      W nocy 30 czerwca 2015 między godziną 3 a 5 w okolicach Lwówka Śląskiego skradziono dwie klacze rasy huculskiej w wieku 6 i 7 lat.
      Jedna z nich jest maści gniadej (brązowej) druga karo-srokatej (czarna z charakterystyczną białą grzywą i częściowo białymi nogami)
      Konie są bardzo zadbane, mają przystrzyżone grzywy.
      Bardzo tęsknią za nimi dzieci, które opiekowały się nimi.
       
      Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat kradzieży oraz mogące pomóc w odzyskaniu zwierząt proszone są o kontakt:
       
      Zdjęcie koni dostępne pod linkiem: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/587210-skradziono-2-konie-huculskie/

      Więcej zdjęć mogę wysłać na email.
         
    • Przez luqasz17
      Witam potrzebuję porady mam 3,5 letnia klacz zimnokrwistą nie może się za źrebić tj. była puszczana już 4 krotnie raz bez zastrzyków na wywołanie rui i 3 z zastrzykami nie za źrebiła się z mieniałem ogiera tez nic nie pomogło. Lekarz który ją badał 9Robił prześwietlenie) powiedział aby czekać do wiosny ponieważ ma jeszcze małe narządy i trzeba poczekać. Sam niue wiem co robić i o tym wszystkim myśleć. Inne klacze zawsze po zastrzykach się za źrebiały. dodam że u niej nie widać rui tak jakby miala tzw ciche ruie u innych klaczy jakie miałem zawsze pokazywały kiedy miały ruie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj