bozar

kurs r3/r16 przez internet

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bozar    0

Czy wiecie gdzie (i czy w ogóle) można zapisać się na kurs R3, ale robiony w całości przez internet w ciągu 6 miesięcy? Widziałem kilka ofert, ale w większości są to kursy gdzie materiały są przesyłane przez internet, a jednak kilka zajęć trzeba odbębnić. Zależy mi na tym żeby przeszło to jak najszybciej i jak najbardziej gładko jak tylko się da - im mniej zachodu tym lepiej.

 

Jeśli jednak trzeba byłoby się przejść na jakieś zajęcia to w grę wchodzi wyłącznie Warszawa.

 

Dzięki z góry za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585

Raczej nie ma takiej możliwości bo i tak później musisz zdać egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny bo raczej będzie ci ciężko zdać praktykę przez "Internet" ;)


RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozar    0

Egzamin egzaminem, tutaj to oczywistę , że trzeba będzie stawić się osobiście. Mi chodzi wyłącznie o kurs, który można w całości odbyć przez internet. Ktoś? Coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja chodzę w weekendy na kurs R3 i trwa on 1.5roku i podobno nie da się szybciej, bo są kontrolę i trzeba obecności wykazać i jeszcze tam jakieś warunki są.

 

Kurs kończy mi się w styczniu 2017. Dodatkowo w pakiecie jest darmowy kurs na prawko T

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6

kurs całkowicie przez internet

http://www.cs-doctrina.pl/kursy-kwalifikacyjne/

Który kosztuje 1600zł

2.Koszt kursu wynosi 1600 zł.

3. Koszt egzaminu – 400 zł. (wpłata w kwietniu 2017 r.).

4. Ogólna ilość godzin – 400.

5. Termin kursu: 20.11.2016  – 20.05.2017.

6. Egzaminy państwowe – czerwiec/lipiec 2017.

7. Praktyki zawodowe w ilości 160 godz. każdy uczestnik odbywa w gospodarstwie rolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugi91    0

Też jestem zainteresowany kursem przez internet, jeśli ktoś mógłby mi napisać mniej więcej jak to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol259    1

Podpinam sie do tematu. Czy ktos z was robil kurs r3 w Przasnyszu przez Internet? Czy ta strona internetowa w ogole jest wiarygodna? Jak na moje, 1200 zl za czesne to troche duzo w porownaniu do cen w innych miejscach podanych przez uzytkownikow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja na kurs R03 chodziłem za darmo... zwykle 3x w miesiącu w sobotę/niedzielę. Wystarczy 50% obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiak28    0

Witam 

 

przyłączam się do pytania kolegi karol259. Ktoś miał do czynienia z tym kursem przez neta w Przasnyszu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiak28    0

Witam 

 

czy ktoś z was forumowiczów korzystał z takiego kursu a dokładniej kursu z poniższego linku? Nie ukrywam że jest to dość kusząca propozycja przynajmniej dla mnie - głównie chodzi o brak czasu 

pytam bo nie wiem czy to nie jakaś ściema, czy po odbyciu takiego kursu jest on w ogóle brany pod uwagę - co prawda egzamin trzeba zdać ale wiecie jak to jest w tych czasach 

będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc w tej kwestii - może ktoś z was skończył taki kurs 

link: https://kursr3.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I ja dołączam się do pytania poprzednika. Czy ktoś już korzystał z czegoś takiego bo to kusząca propozycja na zrobienie kursu na odległość. ... Nie sądzicie ze to jakieś oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80marcin    28

Witam ja konczylem ten kurs i w styczniu mialem egzaminy i wlasnie dostalem wiadomosc ze je zdalem. jestem zadowolony z tego kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubyKN    0

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że nie ostatni!

Właśnie rozpocząłem kurs R3 na cdz.edu.pl - czy ktoś ma opinię na temat tej strony? Jestem ponad tysięczna osobą która robi kurs więc jakiejś lipy nie ma, mam nadzieję bo opłaciłem z góry. 

Jeśli ktoś odbywał kurs z ww strony prosiłbym o więcej informacji jak to wygląda po skończeniu. 

Pozdrawiam

/

Jeszcze mam dodatkowe pytanie - jak wyglądają egzaminy praktyczne w OKE? - wysłałem właśnie prośbę o przystąpienie do egzaminu w Poznaniu, a chciałbym się psychicznie nastawić, bo jeśli wyrobie się z kursem do 4.12 to podejdę do egzaminów w styczniu 2k19.

Pozdrawiam. :))

mam nadzieję, że ktoś tu zagląda:))

Edytowano przez GrubyKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł1973    0
Dnia 29.03.2016 o 15:58, bozar napisał:

Czy wiecie gdzie (i czy w ogóle) można zapisać się na kurs R3, ale robiony w całości przez internet w ciągu 6 miesięcy? Widziałem kilka ofert, ale w większości są to kursy gdzie materiały są przesyłane przez internet, a jednak kilka zajęć trzeba odbębnić. Zależy mi na tym żeby przeszło to jak najszybciej i jak najbardziej gładko jak tylko się da - im mniej zachodu tym lepiej.

 

Jeśli jednak trzeba byłoby się przejść na jakieś zajęcia to w grę wchodzi wyłącznie Warszawa.

 

Dzięki z góry za pomoc!

Obecnie kurs nie nazywa się już R.3 tylko RL.03 - wynika to z nowej podstawy programowej.
Taki kurs w całości online i bezproblemowo można zrobić na stronie: 
https://cdz.edu.pl/kursy/184/kurs-rolnika-rl03-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-rl03
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Pytanie czy moge go rozpoczac i zdac nie majac 18 lat, jestem w drugiej klasie liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol259    1

Maly update: 

Pisalem w 2017 ze interesuje sie kursem R3 w Przasnyszu. "kursr3.pl" czy jakos tak.

Kurs zdalem w zeszlym roku i go polecam wszystkim ktorym zalezy na zaoszczedzeniu czasu.

Kurs jest uznawany w polsce jako kwalifikacja w zawodzie i uprawnia do prowadzenia gospodarstwa oraz do otrzymania dotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturro863    0
Dnia 5.09.2018 o 13:16, GrubyKN napisał:

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że nie ostatni!

Właśnie rozpocząłem kurs R3 na cdz.edu.pl - czy ktoś ma opinię na temat tej strony? Jestem ponad tysięczna osobą która robi kurs więc jakiejś lipy nie ma, mam nadzieję bo opłaciłem z góry. 

Jeśli ktoś odbywał kurs z ww strony prosiłbym o więcej informacji jak to wygląda po skończeniu. 

Pozdrawiam

/

Jeszcze mam dodatkowe pytanie - jak wyglądają egzaminy praktyczne w OKE? - wysłałem właśnie prośbę o przystąpienie do egzaminu w Poznaniu, a chciałbym się psychicznie nastawić, bo jeśli wyrobie się z kursem do 4.12 to podejdę do egzaminów w styczniu 2k19.

Pozdrawiam. :))

mam nadzieję, że ktoś tu zagląda:))

Cześć GrubyKN mam nadzieję, że odwiedzasz jeszcze to forum.

Czy mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem związanym z kursem, który robiłeś w 2018 roku. Czy polecasz ?

Dzieki i pozdrawiam,

Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
Dnia 24.03.2018 o 19:03, 80marcin napisał:

Witam ja konczylem ten kurs i w styczniu mialem egzaminy i wlasnie dostalem wiadomosc ze je zdalem. jestem zadowolony z tego kursu.

Witam kończyłeś kurs rolnik??Możesz coś więcej napisać na ten temat??Jestem zainteresowany jak to wygląda w praktyce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Rafaaciok
      Siemka, nie znalazłem odpowiedniego działu więc piszę tutaj
      Chciałbym się upewnić, czy posiadając prawo jazdy kat B i T mogę poruszać się i (pracować) ładowarkami teleskopowymi i wózkami widłowymi. Wiem, że mogę poruszać się pojazdami wolnobieżnymi, ale jak z pracą nimi ?
      Jeszcze jedno, czy zdając kurs na ładowarki teleskopowe automatycznie zyskuję również uprawnienia na wózki widłowe ? Ponieważ mam możliwość zrobienia kursu na wózki widłowe a w przyszłości prawdopodobnie będę jeszcze robił na ładowarki i pytanie czy warto 2x wydawać kasę ?
      Dzięki za poświęcenie czasu i udzielone odpowiedzi
      Pozdrawiam.
    • Przez MateuszZoto
      Witam, wybiera się ktoś może z okolic Gliwic, Mikołowa na kurs jutro i we wtorek?
    • Przez adamc330
      Witam niedawno skończyłem kwalifikowany kurs zawodowy R3 i moje pytanie kieruje do osób które też skończyły taki kurs, czy musiał ktoś płacić za przystąpienie do egzaminu z OKE ????.
      Podczas odbioru zaświadczenie o ukończeniu kursu R3 szkoła zażyczyła sobie opłaty w sekretariacie lub wpłacenie na konto szkoły pieniędzy, bardzo mnie to zdziwiło że nie kazali płacić prosto na konto OKE tylko na konto szkoły.
    • Przez tomek2607
      czy orientuje się ktoś gdzie, kto prowadzi kursy inseminacji bydła, ile taki kurs kosztuje, ile trwa czasu??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj