Polecane posty

gucio913    2

Witam chcę kupić ciągnik do ciągniecia tandem lub tridem samego ładunku 20-25 ton interesuje mnie prędkość min 50km/h lub wiecej niskie spalanie cena ok 130 tys netto i mała awaryjność musi też mieć amortyzację przedniej osi i moze ale nie musi mieć amortyzację kabity moc myslę min 200KM do nawet ponad 300KM nie interesuje mnie jcb fastrak.

Edytowano przez gucio913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za_q    15

Jeśli JCB nie to koledzy podpowiedzą.

Edytowano przez Za_q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

rozważam fendt  922,924 lub 926 oglądałem już takie ale boje się tej skrzyni jak sprawdzic przy zakupie czy jest jeszcze dobra i czy wytrzyma choć z 5000mt bo ciągnikiem mam zamiar dużo jeżdzić

Co myslicie o claas axion 820 czy 850 zawsze bedzie moc podobna a za tą samą cenę kupie o prawie 10 lat młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
Najleprzy to by byl Fendt vario tms ale za taka kase to. 200KM fendta nie kupisz przynajmniej nie vario jedynie naprzyklad 824 turboszift i masz w nim 240KM amortysowana os i kabine i prędkość 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

ale jcb fastraki powyzej 200km są drogie a poza tym bardzo awaryjne fastraka nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

skoro JCB nie wchodzi w gre to tylko fendt tylko mały budżet będzie cięzko znależc cos żywego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

no wiem że fendy są najlepsze ale chciałem opinie o claas axion 820 850 jakie silniki w nich są zalezy mi na niskim spalaniu a wiem ze fendy podobno palą mało tak?

a myślicie że jcb fastraki są dobre? bo ja to trasy max 20 kilometrów w jedną stronę a często w trudnym terenie i mysle ze fastrak by nie dał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Mój fendt 150km w 4 garach w transporcie pali 5 do 7 litra na godzinę zależy i ton ciągam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
znajomy jedzi. w spoldzielni fendt 926 vario 2002r ma w nim 16tys godzin i. szkrzynia nie ruszana a niema lekko ten fendt jedynie co ostatnio. to robili kapitaleke silnika a jak. chcesz sprawdzic skrzynie to najlepiej zrobic kalibracje jesli jest juz cos z nia nie tak to nie przejdzie kalibracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

teraz jezdze mf 3655  starym z 1992r 155KM 40k/h z tandem 20 ton  i mam doswiadczenie takie

musi być min 200km min 50km/h amortyzacja przynajmniej przedniej osie

 

no ja musze ciągnąć min 20 ton ładunku plus przyczepa 5 ton razem min 25 ton i pod górki nie chcę się wlec za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
napewno fendt spali. Ci mniej od Claasa i nie ze to pisze bo ktos tak mówił mam. fendta i mialem na testach claasa axiona 830 tak ze wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

Z tą kalibracją dzięki za pomysł tak zrobię jak juz sie zdecyduje na fenda ale cięzko mało fendów jest takich w tej cenie

Powie ktoś jakie silniki są w fendach 924 926 w rocznikach 2001- 2004 bo podomno man niektozy mowili deutz

nie wiem też jakie silniki są w tych claas axion 820 850

a moze new holand taki kolo 250KM byłby dobry  tylko musi byc powyzej 50km/h nie wiem ile km/h mają claas axion

jak jeżdzi się z kabiną i osią amortyzowaną a jak z samą osią duża różnica bo fendt 924 chyba nie ma kabiny amortyzowanej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

w new holland w rocznikach np ok 2008 to są iveco czy sissu czy perkins czy jakie

a mccormick jaki ma silnik i jakie to maszyny dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
mialem sam takiego 924 z 2003r bardzo bylem zadowolony. z tego ciagnika w serii 900 pozniej. weszly silniki. Deutz dopiero w modelach s4 czyli od 2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

fendt a inne marki tej samej mocy to róznica ok 10 lat wiec moze warto kupic mccormick new holand claas mf lun john deere

ja tam lubie silniki perkins w koparko ładowarce cat w jednej mam  silnik perkins w drugiej silnik cat i ta z cat pali prawie raz więcej szok

wczoraj oglądałem 924 2004r  tego http://allegro.pl/fendt-924-vario-2004-i7165144164.html#thumb/5 piekna maszyna podoba mi sie przebieg niby 15500mtg

tylko on miał obrotowe siedzenie z kierownicą nie bedzie sie z tym co działo jakies kable sie nie przetrą? mi to nie potrzebne do transportu

dacjan 123 ile miałe mtg  jak go kupiłeś ile ty nim zrobiłes mtg  jakies awarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
jak go kupilem to mial cos kolo 8tys a sprzedawałem go to bylo troche ponad 10 i przez ten czas nie mialem w nim zadnej awari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

a w new holland ok 200-300km roczniki 2005-2008 jakie silniki są ?

powiem tak napewno odpadają ursus zetor miłem dziękuje nie bawie sie juz w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za_q    15

Co do awaryjności i silników, na pewno wielu kolegów ma te ciągniki i pomogą. Ja mogę tylko powiedzieć, że znajomy ma Valtrę chyba około 160KM. Robił nią dłuższe trasy,  nawet około 100km. i raczej ponad 50 km/h poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

acha jak sisu ta najbardziej oszczędne jakie mogą być to wiem napewno najlepsze i najbardziej oszczedne silniki

a new holland mają silniki iveco czy sisu

a czy w ciągnikach z lat 2000-2010  mozna podnieść prędkość do 60km/h np jakims chipm elektroniką czy czymś takim i moc np z 240km do np 280km?

prosiłbym też o opinie n temat claas axion  820 830 840 859 z lat 2006- 2011 jak śilnik tam spalanie awaryjnosć itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio913    2

to to wiem ale moze warto?

moze i konkurent fendt czy valtra ale nie mój ja chcę wybrać jak najlepszy ciągnik i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj