Gość adamkoch

Sklepy rolnicze na Słowacji lub Czechach

Polecane posty

Gość adamkoch   
Gość adamkoch

Witam wszystkich na forum, proszę o podanie stron ze sklepami rolniczymi na Słowacji lub Czechach z materiałem siewnym z ktorych korzystacie gdzie mozna zamówic material siewny i zostanie on wysłany kurierem. Ewentualnie z innych krajów jak jest to opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

A czemu ci potrzebny z innego kraju materiał siewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamkoch   
Gość adamkoch
i tak kupujemy nasiona austriackie węgierskie są zaprawione innymi zaprawamy lepszymi niż w Polsce a i podejrzewam że tam są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
dupa Czesi do nas jeżdżą po chemię ale czy nasiona tam tańsze to nwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

Bohemię rok temu kupowałem w Scandagra a oni sprowadzali z czech. Soufflet ponoć pozamykał swoje centrale i nasiona od wiosny zeszłego roku też ściąga z czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152
Jawal Mrocza też trzy oraz dwa lata temu sprowadzała bohemie z Czech. W tym roku nie brałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
to już nic nie kupisz w scandagrze właśnie ogłosiła upadłość z 24 mln długu zrobione w 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez mateuszs1993
      Witam,
       
      Poszukuję coś godnego uwagi interesuje mnie c360 3p najlepiej od rolnika lub jakaś alternatywa tego ciągnika.
      Mile widziany tur potrzebuję do gospodarstwa jako średni ciągnik głównie do kosiarki rotacyjnej.
       
      Jestem z województwa łódzkiego na pograniczu ze świętokrzyskim.
      Może ktoś ma coś zdrowego na sprzedanie? 
       
      Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
       
    • Przez Piotr190497
      Witam który z tych ciągników lepiej wybrać Fendt 412 vario z początkowych lat produkcji do 2006 roku(mam zamiar kupić do 160 tyś bez tura) lub Fendt Favorit 512. Wiadomo vario będzie droższy w zakupie i utrzymaniu.Ciągnik by pracował na ok 80 ha jako główny lecz mam ziemie lekkie wiec i 412 vario też by se radził u mnie w pracach polowych. Który z nich był lepszy do ładowacza czołowego głównie chodzi o skrzynie vario jak się spisuje w ładowaczu czołowym. Ogólne wady i zalety tych dwóch serii 400 i 500. Ponieważ mam już fendt 309 lsa i chciałem kupić coś nowszego  i większego.
    • Przez michal04089
      Witam,
      Potrzebujesz nietypowej maszyny lub urządzenia którego nie ma na rynku? Masz wyobrażenie ale nie jestes w stanie go kupić bo zwyczajnie nigdzie nie jest to dostępne? Dobrze trafiłeś, ten post jest własnie o tym. Jestem Konstruktorem mechanikiem, chętnie podejmę się zaprojektowania, skorygowania a także wyprodukowania maszyny czy urządzenia specjalnie dla Ciebie. Nie ważne czy to będzie niestandardowy agregat uprawowy czy tez przenośnik taśmowy a możne ślimakowy. Ja zaprojektuje a Ty to zatwierdzisz. Zapraszam do współpracy
       




    • Przez nimar1999
      Witam. Kupię ciągnik Fendt Favorit 510 lub 509 z turem lub bez. Może ktoś wie, że ktoś ma na sprzedaż lub kto zajmuje się sprowadzaniem takich ciągników to proszę o info. Ps. olx jest mi znany😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj