Polecane posty

Stefanc~360    0

Witam chcę zakupic nowy ciągnik mianowice mysle nad nowym case farmall a 115 i nie wiem czy to dobry wybor ma on za zadanie jako głowny koń pociągowy ma zastąpic starego case international 844xl 80km jakies opinie posiadaczy chcę się dowiedzieć konkretnie o tym case a nie typu ja posiadam jd i kupuj bo najlepszy, będę wdzięczy za wyrozumiałosc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanc~360    0

i nie poprawili tego ostatnio bo cos czytałem ze niby cos poprawili z tym ale nie wiem do końca jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

ostatnie co poprawili to zastosowanie mokrego sprzęgła  i hydraulicznego rewersu, ale sprzęgło wom dalej suche, silnik 4 sylindry 3,4l pojemności z dpf

ja uważam że słabo ze stopniowana skrzynia ale jak by nie patrzeć jest to najtańszy zachodni czągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanc~360    0

no nie są stare ale durzo mowili ze duzo ich udoskonalili 

ogolnie to chcę go nowego kupic i chcę się upewniec i dowiedziec czy jest wart uwagi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

pierwsze słyszę że jest tam silnik 4,5l, a zmienili tam tylko silnik na taki z dpf i CR i skrzynie pośrednia na taką z hydraulicznym rewersem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanc~360    0

to mi trochę nie odpowiada skoro jest tam silnik 3,5litra i te 105 km trochę słabo mi się wydaje ze 3,5 litra jest w 85konnym i 95 a w tych większych 4,5 no ale nie wiem na 100% będę musiał się dowiedziec najlepiej aby ktos podpowiedział co go uzytkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Nie 3,5 tylko 3,4, fajny motor tylko na głównego inna skrzynia by się przydała.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Czy kupisz 85A czy 115A masz ten sam silnik okrojony pojemnością i ten sam traktor tylko inny napis na masce wg. mocy i komputerowo zmieniona moc, gdzie po gwarancji zrobisz sobie to też ale nie sam. Już nie kupisz na tej dużej pojemności traktora nowego no chyba, że JD 5100M ale to cena inna zupełnie i praca silnika milsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanc~360    0

Rozumiem wszystko moj obecny case ma 45 litra silnik więc ten nowy farmal mi się bardzo podoba ale silnik jest dla mnie zbyt mały potrzebuje czegos mocniejszego niz moj obecny case myslałem tez nad ta 5100m lub 6430 o takim jelonku bo jednak ten farmal jest troche mały

 

4,5litra*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łahcim    5
Witam. Ja mam od roku Farmalla 85 A i raczej nie polecam. Marna jakość wykonania. Rewers elektrohydrauliczny działa płynnie tylko w zimę, w lato strasznie szarpie, siedzenie nie wygodne(pneumatyczne) I przez te zwolnice wydaje mi się że dużo mocy ucieka. W sumie tak jak ktoś już pisał to najtańszy traktor;-) Najlepiej jakby ktoś miał porównanie w użytkowaniu z innymi markami bo może w każdej marce te najprostsze modele nie są idealne;-)
Jeszcze jedno, na tylnych kołach są łożyska rzędowe a nie stożkowe więc bez wymiany nie usuniesz luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanc~360    0

Okey dzięki za info wydawało mi się ze jest to mechaniczny ciągnik to będzie dobry ale skoro takie opinie słycsze to wolę sie pomęczyc i zostac przy starym case jeszcze na rok dwa i potem kupic jakąs porządną maszyne zeby była na lata dzięki za tą opinie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj