andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

MARTECH    19

Czy warto kupić Bieradzkiego?

Edytowano przez MARTECH

MARTECH    19
13 godzin temu, akmaly napisał:

Firmę? Kwestia ceny 

Nie firmę... Tylko opryskiwacz co  o tym myślicie...zbiornik jak  można naprawić zbiornik główny !!!! 

Edytowano przez MARTECH

Agra    15
Dnia 27.06.2016 o 15:19, andrzej1988 napisał:

ja jeżdże 5-6 km na godzine. Ciśnienie 2,2 atm na niebieskich ezektorowych przeciwiatrowych. Wypryskuje 230-240 l

Ile litrów cieczy zmieści beczka 500 pod korek.

akmaly    734

Przeważnie jest ok 10% zapasu, tylko to nie jest tak że zawsze możesz mieć więcej cieczy, to zależy od samego środka, jeśli moco się pieni to będzie tyle ile na podziałce 

Jestem nowym użytkownikiem opryskiwacza biardzki lanca 12m zbiornik 600l mam pytanie do was odnośnie.Zeby wypryskac ciecz roboczą 200L/h dodam że chodzic będzie w Ursus c360 3p opryskiwacz jest zawieszany

Jaki bieg wybrać ?

jakie obroty ? 

Jakie ciśnienie na zegarze ustawić opryskiwacza? 

Za wszystkie odpowiedzi bardzo serdecznie dziekuję 

Życzę wesołych świąt i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU i dużo zdrowia i spokoju na ten rok.

Edytowano przez rolnikgospodarny95
Musiałem dopisać jeden punkt

13 godzin temu, rolnikgospodarny95 napisał:

Jestem nowym użytkownikiem opryskiwacza biardzki lanca 12m zbiornik 600l mam pytanie do was odnośnie.Zeby wypryskac ciecz roboczą 200L/h dodam że chodzic będzie w Ursus c360 3p opryskiwacz jest zawieszany

Jaki bieg wybrać ?

jakie obroty ? 

Życzę wesołych świąt i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU i dużo zdrowia i spokoju na ten rok.

zalej te 200 l czy więcej wodą, jedź na ha pola i ustaw :D 

jaco512    1025

Zacznij od przeczytania instrukcji opryskiwacza, chyba że to coś zbyt trudnego... Kalibracja opryskiwacza-wyszukaj i zrób to co piszą

• Like 1

akmaly    734
13 godzin temu, 1kris1 napisał:

ja mam taki i 200l/ha jest nierealne. wychodzi 230-240l/ha.

Co znaczy nierealne? Na żółtych to żaden problem. Kwestia ciśnienia do prędkości. Wiadomo Biardzki ma tandetną stabilizację więc szybciej niż max 6 km/h nie pojedziesz ale dalej przy żółtych to potrzebne dość duże ciśnienie 

Matey    906

u mnie na 200l/ha ciezko ustawic, ale takie 210-215 spokojnie. Dysze niebieskie

KS Falubaz

akmaly    734

U ciebie czy u mnie nie ma to znaczenia. Ciśnienie, prędkość i wydatek rozpylaczy. Dla niebieskich czyli 03, wydatku cieczy 200l/ha i sensownego ciśnienie tj ok 3 bar, potrzebna jest prędkość około 7 km/h. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wykonywać oprysku z taką prędkością ( w przypadku Biardzkiego bardzo słaba stabilizacja ) należy zmienić rozmiar rozpylaczy. Proponuję fioletowe 025, wtedy dla 200 l/ha i ciśnienia 3 bar wystarczy około 5.9 km/h lub żółte 02 wtedy prędkość około 4.7.

• Thanks 1

tomi1349    8

Witam. Posiadam INSTRUKCJE obsługi większości opryskiwaczy/komputerów takich firm jak:

- Berthoud
- Hardi
- Evrard 
- Kuhn / Nodet 
- Blanchard
- Amazone
- Bravo 180/300
- Rau / Kverneland
- Tecnoma / Caruelle /Seguip
- Vicon 
- Teejet 844/860
- Pilmet / Unia
- Muller Electronic
- LH 4000

Więcej informacji na priv.

Gazpacho    4
Dnia 25.12.2023 o 20:48, rolnikgospodarny95 napisał:

Jaki bieg wybrać ?

jakie obroty ? 

Masz z przodu dodatkowe obciążenie oprócz fabrycznego? Ja mam c-360-3p i Biardzki 400l. Teraz zamierzam kupić nowy 500l bo 600l trochę się boję.

CARYX    11
Dnia 28.12.2023 o 19:11, tomi1349 napisał:

Witam. Posiadam INSTRUKCJE obsługi większości opryskiwaczy/komputerów takich firm jak:

- Berthoud
- Hardi
- Evrard 
- Kuhn / Nodet 
- Blanchard
- Amazone
- Bravo 180/300
- Rau / Kverneland
- Tecnoma / Caruelle /Seguip
- Vicon 
- Teejet 844/860
- Pilmet / Unia
- Muller Electronic
- LH 4000

Więcej informacji na priv.

a biardzkiego masz?

Matey    906
9 minut temu, Gazpacho napisał:

Masz z przodu dodatkowe obciążenie oprócz fabrycznego? Ja mam c-360-3p i Biardzki 400l. Teraz zamierzam kupić nowy 500l bo 600l trochę się boję.

360 + 600/15 biardzki z obciążnikami z przodu + w kołach stabilnie jedzie po równym. Jakieś wjazdy na przechyły, mocne górki dźwiga przód. 3pek chyba wiele się nie rozni od 360

KS Falubaz

tomi1349    8
19 minut temu, CARYX napisał:

a biardzkiego masz?

Jaki masz w nim komputer ?

CARYX    11
23 godziny temu, tomi1349 napisał:

Jaki masz w nim komputer ?

arag bravo 180, to wstaw plik spakowany żeby mniej miejsca zajmował

Jasio88    75
Matey napisał:

Mam 3p Biardzki 600 Belka 15 Siłownik do Belki. Jak chcesz komfortowo przyskac musisz dorobić obciaznik z przodu przy delikatnym wzniesieniu przy ruszaniu koła wyżej dachu bez obciążenia. Już nie wspomnę o RSM jak zaleje pod korek. Mam dorobiony obciaznik z przodu który rozwiązał problem 9 minut temu, Gazpacho napisał: Masz z przodu dodatkowe obciążenie oprócz fabrycznego? Ja mam c-360-3p i Biardzki 400l. Teraz zamierzam kupić nowy 500l bo 600l trochę się boję. 360 + 600/15 biardzki z obciążnikami z przodu + w kołach stabilnie jedzie po równym. Jakieś wjazdy na przechyły, mocne górki dźwiga przód. 3pek chyba wiele się nie rozni od 360

tomi1349    8
Dnia 7.02.2024 o 17:54, CARYX napisał:

arag bravo 180, to wstaw plik spakowany żeby mniej miejsca zajmował

Priv 

CARYX    11
Dnia 9.02.2024 o 22:33, tomi1349 napisał:

Priv 

xD Tomi1349 ty śmieszny jesteś żebym ci100 zł płacił za instrukcję którą ktoś wcześniej udostępnia na AF. albo w internecie do pobrania za darmo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrk1233
      Witam!

Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.

Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj