andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

tomn95    51

Macie jakąś sprawdzoną stronę lub sprzedawcę na allegro z częściami do pompy biardzkiego 120?

lukasz222    2883

Zależy co jest potrzebne

https://allegro.pl/uzytkownik/www-mizar-com-pl?string=120 biardzki&msgAfterRegistration=1&bmatch=cl-dict201214-ctx-uni-1-3-1218

https://sklep.mizar.com.pl/szukaj.html/szukaj=120 biardzki/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak

generalnie po googlu znajdziesz wszystko, z hurtowniarolnicza.pl brałem też różne rzeczy, bez najmniejszych problemów. Na allegro to tylko patrzę żeby wysyłka w smarcie była

tomn95    51

Tylko na niej zaworki oryginalne są połowę tańsze jak na mizar. Różnią się czymś? 

lukasz222    2883

Nie sądzę. Wizualnie to samo, nie pierwsza i nie ostatnia rzecz którą u jednych kupuje się znacznie taniej niż u drugich

tomn95    51

Dziwne bo miałem wodę w oleju a membrany całe. Z tym że twarde i jedna jakoś bardziej wypukła. 

PRIMO    8085

@tomn95 problemem jest ta śruba mocująca membrane do tłoka bo mogła być za słabo dokręcona. 

Jasio88    75
tomn95 napisał:

Kupuję tam nie wszystko bo nie wszystko jest i czasem drogo, ale sprzedawca do dogadania jak zależy ci na czasie to dzwoniłem do niego że robię przelew wysyłałem potwierdzenie i odrazu wysyłał więc towar rano na drugi dzień u mnie a sam wiesz ile to znaczy jak musisz wjechać w pole.

Andpol    987

Ja mam na miejscu kilka sklepów z częściami do wyboru jeden to nawet w niedziele otworzy jak potrzeba.

Edytowano przez Andpol

tomn95    51

Potrzebuję dłuższego wentylu do pompy monsun przeszukałem całe allegro i nie mogę nic znaleźć. Idzie gdzieś dostać taki skręcany o dl 5cm?

tomn95    51

Mam takie coś ale to się nie sprawdza za bardzo. Potrzeba mi wentylu dłuższego o 1.5 cm tak żeby miał 5cm

lukasz222    2883

Weź kopułkę do kogoś kto robi wymiany opon lub wulkanizację, to za parę zł Ci wklei zawór do bezdętkowych, są różne długości to sie dogadasz

mateusz16466    25

Panowie podpowie ktoś na jakim ciśnieniu pryskac, aby uzyskać wydatek cieczy 200l/ha jezdzac c-360 na 3 biegu na niebieskich końcówkach?? Z góry dziękuję

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrk1233
      Witam!

Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.

Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj