andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

Gość   
Gość
4 minuty temu, Karol06 napisał:

Normalnie, belka 12m wystarcza na 5 przejazdów. Dwa przejazdy i ścieżka, potem cztery i ścieżka i tak dalej. wałkowane już kilka razy na af. Sam tak robię już kilka lat i jest gitara.

Jak może pasować, nie pitol bzdur, 5 przejazdów na to jest 12,5m. to jak ci pasuje ta gitara?    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    363
4 minuty temu, Sean napisał:

Taa już zaraz będzie pasować.

Będzie, będzie, bez obaw. Jak siejesz to idealnie przejazd obok przejazdu? Zawsze jakąś nakładkę zrobisz, na pięciu przejazdach się nazbiera, poza tym skrajne rozpylacze jeszcze trochę nadrobią i jest akurat. Na af już co najmniej kilka razy była sprzeczka że nie da się, ale jednak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mów że robisz nakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    363

Ehhh dobra, nie chce mi się tłumaczyć. Niech każdy pryska jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
13 minut temu, Sean napisał:

Taa już zaraz będzie pasować.

Będzie, będzie. Sam myślałem że nie i przedłuzalem opryskiwacz na 12,5 ale jak wjechałem w ścieżki to okazało się że praktycznie nie było to potrzebne i jeszcze robię zakladki .

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Musi 10 cm. na każdy przejazd nadłożyć, wtedy tak.  Opryskiwacza się nie przedłuża o 0,5 m. bo się dysze nakładają.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2202
9 godzin temu, Karol06 napisał:

Będzie, będzie, bez obaw. Jak siejesz to idealnie przejazd obok przejazdu? Zawsze jakąś nakładkę zrobisz, na pięciu przejazdach się nazbiera, poza tym skrajne rozpylacze jeszcze trochę nadrobią i jest akurat. Na af już co najmniej kilka razy była sprzeczka że nie da się, ale jednak się da.

Nie ma zakładek jak człowiek normalny używa poprawnie ustawionych znaczników, nawet na łukach nie robię nakładek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    363
4 minuty temu, Tomek90 napisał:

Nie ma zakładek jak człowiek normalny używa poprawnie ustawionych znaczników, nawet na łukach nie robię nakładek. 

To super, ciesze się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można się i tak oszukiwać że nie ma zakładek.   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2202

Przecież widać czy są czy nie, pozatym nie jeden sprawdzał z gps przy pryskaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

10 cm. nie robi wizualnej różnicy, ale jest , no jak ma nie być jak 5x2,5=12,5. Sam sieję 2,7 na 13 m. a wychodzi 13,5m.  ale boczne leje wyprostowane o 5 cm. i 5 cm nakładki.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
41 minut temu, Sean napisał:

Musi 10 cm. na każdy przejazd nadłożyć, wtedy tak.  Opryskiwacza się nie przedłuża o 0,5 m. bo się dysze nakładają.

to miałem go przedłużyć do 13 m zeby sie dysze nie nakładały 😂 ? powiem tak wiadomo gdzieś może jakiś mijak się trafi ale ogólnie  jak nie ma innej opcji to  12 m opryskiwaczem można śmiało pryskać w ścieżkach 12,5 m. a jak ktoś już takie odstępy robi między siewnikami to przedłużyć o pól metra opryskiwacz. a jak nie chce się żeby dysze sie nakładały to załóżyć końcówki polówki i tyle.

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Czy może ktoś się orientuje czy można kupić gotowy układ ssący do biardzkiego  ( ciągnąć z mauzera) czy trzeba kombinować

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xerkses    108

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat sterownika Command 190 GPS czy dobrze spełnia funkcję w tym opryskiwaczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Jest zq drogi. Zate pieniądze lepiej samemu wszystko przerobić i zostanie 3/4 ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheJanekTV    53
6 godzin temu, 20CBR12 napisał:

Jest zq drogi. Zate pieniądze lepiej samemu wszystko przerobić i zostanie 3/4 ceny

Ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xerkses    108
TheJanekTV napisał:

6 godzin temu, 20CBR12 napisał:

Jest zq drogi. Zate pieniądze lepiej samemu wszystko przerobić i zostanie 3/4 ceny

Ile kosztuje?

9 tyś.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

A orientuje sie ktos ile kosztuja poszczegolne sterowniki optima?orientacyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Optima 10 700zł, 20 - 1300zł, 70 - coś mi się kojarzy ponad 5k, ale pewien nie jestem, tak było ze dwa lata temu, teraz pewnie już drożej

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Myślę ze jak dwa lata temu to mozna tak ok 20% dodac do ceny i bedzie sie wtedy zgadzac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Mała poprawka, Optima 70 kosztowała ponad 3,5tys.

W sumie jakby ktoś potrzebował to mam do opchnięcia Optimę 20 z kompletnym rozdzielaczem, używany ale w pełni sprawny, z cyfrowym wyświetlaczem ciśnienia. Uzywałem dwa sezony i zmieniłem na rozdzielacz ze sterowaniem wszystkimi sekcjami. Wymienię za równowartość nowej Optimy 10 czyli jakieś 8 stówek 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj