andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

Wałek był juz dwa razy przycinany bo byl za dlugi i nie dalo sie go podpiac. Jak wałek jest najkrótszy (czyli równo ciagnik-opryskiwacz) to jest jeszcze pare cm luzu. No nic, sprawdze jeszcze ten wałek dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Sprawdź  dokładnie  tą długość . wałek najbardziej sie  składa  , jak  wałek  w  traktorze  i  w pompie  są  na tym  samym poziomie .

 

wystarczy  ze  podniesiesz i  wypycha  pompę  ?  czy  tylko jak  chodzi  wom ? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zwrocilem na to uwagi bo pryskam c-360 wiec wom mi chodzi jak podnosze. Ale sproboje bez wlaczonego wom. Jednak mysle ze faktycznie problemem bedzie dlugosc walka no bo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za długi jak nic . Ja tak miałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drizzt24    17

Hej. jak Wam sie sprawuję ich sterownik Optima? zamierzam coś takiego do swojego zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Ja mam Optima 20 blisko dwa lata, jedyne czego żałuję, to że nie wziąłem 70tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

czy sa dostepne juz 2500l i 3000l? bo na polagrze prermiery 2016 byly prezentowane ale w sprzedaży ich nie widac, Ktos cos wie na ten temat?

 

na filmie od 1 min i 3 sek. Edytowano przez Kamilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drizzt24    17

Ja mam Optima 20 blisko dwa lata, jedyne czego żałuję, to że nie wziąłem 70tki

 

To chyba sobie wezmę. Cena 20-tki to 1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin526    25

witam posiadam opryskiwacz biardzki 400l 12m i mam problem z koncowymi koncówkami na lancach po prostu nie włanczaja sie od razu dopiero po dodaniu wyzszych obrotów. co to moze byc przyczyna?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

albo masz za niskie cisnienie na rozdzielczu ustawione i trzeba gazu dac zeby wzrosło i przebiło dysze, albo sobie wyreguluj tam przy dyszach sa takie nakrętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może najpierw powiedz na jakim ciśnieniu pryskasz , wróć - próbujesz pryskać .

Uziu - co Ty chcesz tam regulować i w jaki sposób ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

witam posiadam opryskiwacz biardzki 400l 12m i mam problem z koncowymi koncówkami na lancach po prostu nie włanczaja sie od razu dopiero po dodaniu wyzszych obrotów. co to moze byc przyczyna?

Masz za mocno dokręcone membrany antykapiące. Zluzuj nakrętki o 1-2 mm i będą od razu puszczać ciecz na rozpylacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aha . Nie wiedziałem że tam jest jakakolwiek regulacja .Sądziłem że tam tylko - off - on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaas111    0

Może ktoś tak już z Was miał. W moim opryskiwaczy 400 l prawa strona pryska elegancko, a lewa praktycznie wcale. Sprawdziłem wszystkie koncowki,filtry, wąż też nie jest przypchany, ciśnienie na zegarze też ok. Nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Może ktoś tak już z Was miał. W moim opryskiwaczy 400 l prawa strona pryska elegancko, a lewa praktycznie wcale. Sprawdziłem wszystkie koncowki,filtry, wąż też nie jest przypchany, ciśnienie na zegarze też ok. Nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Z tego co piszesz to przyczyna jest po stronie rozdzielacza a dokładniej tej sekcji rozdzielacza może jakiś syf tam siedzi i nie puszcza cieczy na lance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku tj. albo na wiosnę albo już od siewów jesiennych planuję kupić nowy zestaw ciągnik + opryskiwacz. Opryskiwacz 18-21 metrów belka, 2000 litrów. Podpowiedzcie proszę co wybrać, czy tego Biardzkiego czy co innego. Jakie opcje tam dobrać to znaczy co warto dobrać, co się przydaje rzeczywiście? Jakiej mocy ciągnik do takiego opryskiwacza? 90 KM? Mam trochę górek. Oczywiście ciągnik służyłby też to nawozów więc 90KM to chyba minimum żeby tą tone nawozów wsypać albo półtora tony... Myślałem nad jakimś Caseem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj