andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

Deerf    5

U mnie z opryskiwaczem Biardzki 600 l/ belka 12m pracuje Ursus C-330M (...)

ale katujesz ciapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

W moim dostaje się oprysk do oleju i max ciśnienie to 2 bary. Filtry czyste bo sprawdzałem. Opryskiwacz to biardzki 400l 12m. Jak myślicie co trzeba będzie wymienić? Olej wygląda jak mleko i jest go grubo ponad stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

już powinno być dobrze ;) co sądzicie o podzespołach włoskiej firmy Bertolini stosowanych w tych opryskiwaczach, oraz o komputerze B.matic 700 ???

Edytowano przez martinezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacoVR6    1

czy są tu posiadacze Biardzkiego przyczepianego???

 

 

Ja posiadam identyczny tylko 1600 l banka

Jak naraziem nie miałem znim kłopotów ale opryskal dopiero ze 40 ha od 01.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

jestem użytkownikiem biardzkiego1500 standard od stycznia i powiem że narazie wszystko ok ale ocenie go całkiem pozytywnie przynajmniej po 2 sezonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audi80b4    1

zastanawiam się nad opryskiwaczem zawieszanym biardzki 1000l 15m i tu jest moje pytanie jakie są plusy i minusy tego opryskiwacza czy warto się nim interesowac? z wyposażenia dodatkowego zamierzam wziąść rozdzielacz stałociśnieniowy i hydrauliczne podnoszenie lanc i tu mam pytanie wie ktos jak wysoko mozna podnieść te lance chodzi tu o pryskanie rzepaku

 

 

zastanawiam się tez nad stabilizacją hydrauliczną mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak to działa czy lepsza hydrauliczna czy mechaniczna?

 

zastanawiam się też nad belką 18m ale nie wiem czy nie bedzie za szeroko jak na zawieszany i czy ten opryskiwacz ma końcówki ruchome chodzi mi o to czy jak jest jakiś słup czy coś i się zachaczy to czy końcówka się złoży i rozłorzy i jaka szeroka jest ta końcówka?

Edytowano przez audi80b4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JestMocZTS    0

15 stabilniejsza :D weż z hydrauliczną stabilizacje belki super sprawa ,mam recznie ustawianą wysokość belki ale tak mniej więcej podnosi ponad 2m nawet wiecej, ma koncówki ruchome 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathewc385    21

Koncowki nie sa ruchome jaezeli zachaczysz o cos koncowka to zaraz sie przestawi i zamiast pylic bedzie sikac. W tych koncowkach jest regulacja pozycji ale ruchome w zaden sposob nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

 

Ja posiadam identyczny tylko 1600 l banka

Jak naraziem nie miałem znim kłopotów ale opryskal dopiero ze 40 ha od 01.05.2014

 ja zakupiłem z beczką 2000l i belką 15 m. Jak u Ciebie z kopiowaniem śladów ciągnika na uwrociach??

Wg mnie to niedopracowane jest bo koła opryskiwacza robią osobny ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Dziś mi przyszedł 2200 litrów, hydrauliczny, belka 15m. Jak jechałem nim po placu to rzeczywiście zauważyłem że koła nie idą idealnie za ciągnikiem. Jeszcze go nie używałem, wiadomo zima. ;)

 

Podpowie mi ktoś jak się podłącza sterowanie rozkładaniem belki i elektrozaworami? przy jednym komputerku od rozkładania  belki jest kabelek z wtyczką na 3 bolce. W drugim komputerku wychodzą 2 przewody. Jeden jest zakończony 2 kabelkami czerwonym i czarnym. A drugi przewód kończy się wtyczką z dużą ilością szpilek ("pinów" ? )? Ciągnik FT555DT nie ma takich gniazd. Coś chyba muszę do kupić ale nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

jeśli masz komputer, to przewód z dużą ilością "pinów" podłączasz do komputera sterującego drugi koniec do zasilania, ja zrobiłem sobie rozgałęźnik w którym jedno gniazdo służy do zasilania sterownika hydrauliki a drugie gniazdo do zasilania komputera sterującego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacoVR6    1

 ja zakupiłem z beczką 2000l i belką 15 m. Jak u Ciebie z kopiowaniem śladów ciągnika na uwrociach??

Wg mnie to niedopracowane jest bo koła opryskiwacza robią osobny śla

 

Tak jak piszesz koła opryskiwacza robia osobny ślad.

A pozatym cięzko im uzyskać rostaw kół aby sldowały za MF255 nie można bardziej zwężyć bo bedą ocierać o rame. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

jeśli masz komputer, to przewód z dużą ilością "pinów" podłączasz do komputera sterującego drugi koniec do zasilania, ja zrobiłem sobie rozgałęźnik w którym jedno gniazdo służy do zasilania sterownika hydrauliki a drugie gniazdo do zasilania komputera sterującego. 

 

Dobry pomysł też tak zrobię.

Kolego a powiedz mi jeszcze czerwony "0" i czarny "+" czy na odwrót ?

 

A z tym od hydrauliki są 3 i jak tam wygląda 0 i + ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

luknij do instrukcji obsługi komputera, bo nie pamiętam teraz który "+" a który  "-", na płycie CD masz wszystkie informacje dotyczące obsługi i ustawień komputera sterującego ( przynajmniej ja tak maiłem). 

P.S  jaka cena tego opryskiwacza i wyposażenie - napisz na PW

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

34,5 tys brutto, żadnej płyty nie dostałem. Nawet instrukcji obsługi komputera. Mam tylko instrukcję od pompy i ogólną opryskiwacza ale bez komputera... Czyli mnie wyruch*li :/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

No to cię na prawde wyruch.li. A diler ma prawo odp na wszystkie twoje pytania. Jeżeli nic nie dostałes to dzwon bezposrednio do biardzkiego i niech się tym zajmą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj