andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

Uziu92    7958

wałka nie ma, instrukcja z katalogiem czesci jest dodawana, 400l 12 m w standardzie ok. 2500zł teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek161    3

jaka cena wałka wom oraz zastanawiam się między 400 a 500l szerokość na pewno 12m tylko czy c 330 da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

wałek  200- 250  zł , na  12 lancach  da  radę  500 l , tylko  obciążniki  z przodu  trzeba  dołożyć , no i podnośnik  musi  być  w dobrej kondycji , nie  musisz  zresztą  lać  do pełna 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Kolego Wojtek 161 przy kupnie dostajesz instrukcje obsługi .wałek musisz sobie dokupić ale musi być krótki bo taki wałek 75 cm  jest za długi do 330 ja mam zbiornik 450 liter i w pełnym pod korek daje rade a pełny to 450 litr.ja po pół roku wymieniłem rozdzielacz na gwaranci a już chodzi 3 lata na drugim tylko mam problem z ustawieniem ciśnienia powietrza na pompie bo mi faluje ciecz podczas oprysku i nie mogę dojść to ładu.w instrukcji jest że w pompie powinno być 1/3 ciśnienia roboczego i różne konbinacje były i dalej faluje.Ogulnie jest ok  ale drobne zastrzeżenia są.kolego pomyśl o rozdzielaczu stałociśnieniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek161    3

lepszy rozdzielacz stało ciśnieniowy czy nie (stało ciśnieniowy to z pokrętłami przy każdej sekcji mam racje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

kolego  mam standardowy rozdzielacz biardzkiego z takimi dużymi  podłużnymi gałkami.wejdz na allegro to znajdziesz.podobny jest rozdzielacz ARAG. A zdięcia niemam jak teraz zrobić  i bym musiał pomyslec jak go wysłać na  forum.A falowanie cieczy zaczyna się już przy małych obrotach i ciśnieniu


tak kolego masz racje z pokrętłami przy każdej sekcij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

ciśnienie na pulsatorze ma być w przedziale od 1/3 do 2/3 ciśnienia roboczego. Tylko zbiorniczek jest na tyle malutki i nieelastyczny, że nawet przy zdejmowaniu pistoletu po napompowaniu , ciśnienie spadnie . Na jakim ciśnieniu pryskasz?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

to powinieneś napompować około 2,5 atm. Ja pryskam na ciśnieniu roboczym około 2,5 -3 atm

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

ja pryskam na 1400 obrotach i 2,5 atm i nic nie faluje
 do kolegi wyżej jeśli się zastanawiasz jakie wypsażenie wziąć to zdecydowanie zawór stałociśnieniowy dużo większy komfort pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

wie ktoś, kto jest producentem rozpylaczy w Biardzkim (tych zwykłych, które są w standardzie) wiem że kiedyś była dyskusja że są to rozpylacze firmy MMAT, ale nie ma tam żadnych informacji jeśli chodzi o producenta i teraz nie wiem czy to nie czasem produkt własny BIardzkiego którego wykonawcą jest Tolmet? ktoś coś wie na ten temat?

i najważniejsze, jaką średnice matą otwory dysz w Biardzkim, bo nigdzie nie ma na ten temat informacji.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek161    3

czyli podsumowując polecacie aby kupić opryskiwacz z rozdzielaczem stało ciśnieniowym (czy jest taka konieczność )i pojemność 400l do c 330 chyba ze się trafi okazja to kupie 500l jakieś dodatki do opryskiwacza polecacie jeszcze? na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

wie ktoś, kto jest producentem rozpylaczy w Biardzkim (tych zwykłych, które są w standardzie) wiem że kiedyś była dyskusja że są to rozpylacze firmy MMAT, ale nie ma tam żadnych informacji jeśli chodzi o producenta i teraz nie wiem czy to nie czasem produkt własny BIardzkiego którego wykonawcą jest Tolmet? ktoś coś wie na ten temat?

 

i najważniejsze, jaką średnice matą otwory dysz w Biardzkim, bo nigdzie nie ma na ten temat informacji.

 

Kilka  lat  temu wszelkie  plastiki  dla  Biardzkiego  robił Agroplast  Sawin .

Po  zerwaniu  współpracy podobno  Biardzki wykupił  , czy  otworzył Zakład  produkujący rozpylacze itp .

Tylko jakie  to ma  znaczenie? 

 

O  co właściwie pytasz  z tą  średnicą otworów  dysz?  za  cholerę  nie  rozumiem ... 

 

 

wojtek161

 

Stałociśnieniowy przydaje  sie  najbardziej jeśli  zamykasz  jakąś  część  lanc i pryskasz niepełną  szerokością . W  zwykłym  rozdzielaczu  wtedy  wzrasta  ciśnienie  , w  stałocisnieniowym  jest  jak  nazwa  wskazuje  stałe ...

 

 

Na  co  możesz  jeszcze  zwracać uwagę ?  rozumiem  że  o nowym  myślisz? to  chyba żeby  nie był połamany ... 

Na  co  możesz  jeszcze  zwracać uwagę ?  rozumiem  że  o nowym  myślisz? to  chyba żeby  nie był połamany ... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj