andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

Witam.

Mam w planie kupic opryskiwacz biardzki 1000 litrów 12 m lub ted-len 800l 12m opryskiwacz ma pracować z zetorem proximą 8441.

Na ok 40 ha ormego gdzie 1/4 pól to górki i skłony.Ma byc to przejciowy i do pomocy do opryskiwacza 500l 12m na ok 2 lata.

Z góry dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Witam, niedawno kupiłem opryskiwacz biardzki 600l 15 m lance . Jakie ustawić ciśnienie , obroty silnika , dodam, że będę pryskał na 3 biegu c 360 żółtymi końcówkami 300l wody na 1 ha .

Witam ciśnienie 4,5bar obr. silnika 1500 ,wydatek wody 290 litrów/ha na żółtych 0,2.Jednak proponuję kalibrację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Witam.

Mam w planie kupic opryskiwacz biardzki 1000 litrów 12 m lub ted-len 800l 12m opryskiwacz ma pracować z zetorem proximą 8441.

Na ok 40 ha ormego gdzie 1/4 pól to górki i skłony.Ma byc to przejciowy i do pomocy do opryskiwacza 500l 12m na ok 2 lata.

Z góry dziekuje za pomoc!

A na jaką pomoc liczysz, bo tak napisałeś, że nie wiemy-pomoc wyborze? Jeśli o to chodzi to poczytaj sobie opinie o Biardzkim to problem się sam rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekoo    0

Znajomy ma 1000l i 15 metry lance tylko pryska c 385 mówił, że jest zadowolony.

 

Witam ciśnienie 4,5bar obr. silnika 1500 ,wydatek wody 290 litrów/ha na żółtych 0,2.Jednak proponuję kalibrację .

Dzięki za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwymirek    2

witam wszystkich mam zamiar zakupić opryskiwacz od tej firmy 1500 na pełnym wypasie ale bez komputera co sądzicie o tym wykonaniu zawodności itp.??? jeśli polecacie inną firme to jaką z tym że oni wołają ok 32tys brutto na hydropaku i hydraulicznie składanej belce i elektrozaworami oraz rozwadniaczem....a innych w podobnej cenie z podobnym wypasem nie znalazłem ceny zaczynają się od ok 40tys ale netto.. :( (krukowiak pilmet agromax) z tym że agromax ma super rozwiązaną belke za to chwalić!!!! z tym że cena takiego modelu to chyba ok 43-44 tys. netto..... pomocy co wybrać PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Belka u nich to dziadostwo. Po za tym to ok. Taniej nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwymirek    2

teraz robią na trapezie hydraulicznie otwieraną całkim dobrze to wygląda na dość stabilną i nawet ładnie się rozkłada... tylko pytanie do użytkowników tego sprzętu jak się spisuje!!! i czy ma ktoś na panelu sterującym jak on wygląda???? i na elektrozaworach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

koledzy przymierzam się do zakupu opryskiwacza 1200-1600 l. Ciekawie wygląda propozycja Biardzkiego, tyle że nigdy nie widziałem go na "żywo" a jedynie na zdjęciach. Patrzę na te foty i wydaje mi się, że mocowanie dyszla chyba strasznie zmniejsza prześwit maszyny, a ja potrzebuję opryskiwacza z dużym prześwitem.

Stąd moja prośba: może ktoś zmierzyć prześwit na wypoziomowanej maszynie? bo nigdzie na necie nie znalazłem tego wymiaru. Chodzi mi o model 1200 i 1500 litrowy.

z góry dzięki

Edytowano przez Przekeeeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathewc385    21

Witam uslyszalem ostatnio opinie ze 12 metrowe lance lubia sie skladac na pagorkach. Czy w waszych Biardzkich tez sie to zdarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Ja mam biardzkiego 12m z 2003r i faktycznie składają się na górkach a jak się nie przesmaruje to wtedy wcale się go nie złoży bo trzeba szarpać.Może dziś to inaczej robią ale przed zakupem dobrze bym się zastanowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom69    0

witam wrzystkich .panowie wlasnie kupilem swuj pierwszy opryskiwacz z potrojnymi koncowkami obrotowymi i mam prosbe do was moze mi ktos mi wytumaczy zasady tycz koncowek to znaczy czy pryskam wszystkimi naraz czy kazda jest do czego innego pryskania np . na chwasty czy dolistnie bede pryskal c-330 i jak ustawic 200l plynu na hektar z gury dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roju    2

Witam chce kupić opryskiwacz 2000 litrów co myślicie o biradzkim jest tani a na wygląd nie głupi ciekawe jak by sie spisywał w polu czy ktoś ma taki opryskiwacz ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Czy stawka za przegląd co 3 lata w całej Polsce jest taka sama czy każda stacja ma inny cennik przeglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

zastanawiam się nad zakupem 1500l z komputerem i elektrozaworami-użytkuje ktoś taki model- niby opinie o samej firmie -co tu dużo mówić są kiepskie ale cena sporo niższa od konkurencji i to mnie skłania właśnie w tym kierunku-czy może jednak dać sobie spokój i nie pchać się w maszynę za 30tys która tylko ładnie wygląda i nic po za tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwymirek    2

zobaczymy kolego co to będzie ja zamówiłem 150 na elektrozaworach mam nadzieję że nie będę żałował... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Panowie a ta stabilizacja belki na trapezie to działa w ogóle , czy lepiej dołożyć pare groszy i żeby była hydrauliczna??????


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Sądząc po biardzkim to na pewno nie działa prawidło i dołóż parę groszy na hydrauliczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

A do ursusa c-360 to jaki bedzie lepszy 600 czy 800 l pojemności???


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

800 nie dasz rady 360 ja mam 600 i górki i go kładzie na opryskiwacz po wzniesieniach, mam komplet obciążników, muszę jeszcze coś na przód dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

wtam właśnie kupiłem bierdzkiego 1500 w standardzie .mam nadzieje że niebędzie problemuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Kolego gucik 131 powiedz mi czy bardzo majta ten 600 litrowy opryskiwacz sześćdziesiątką? Ja mam zamiar kupić 600l 12 m do c-360-3p. Pola mam w zasadzie równe jakieś delikatne wzniesienia tylko. I tak się właśnie zastanawiam czy będzie OK? Ma ktoś jeszcze 600l do c3603p?


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

nie bardzo ale jest nie stabilnie, z tym, że ja mam lance 15m. możesz kupować najwyżej jakieś dociążenie zrobisz na czas oprysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj