Skocz do zawartości

Polecane posty

Wojar12    0

Witam, zablokowała mi się skrzynia. Podczas jazdy ciągnik się zadusił. Od tamtej pory na luzie jest bieg (chyba 1) jak się wrzuca na dźwigni jakikolwiek bieg to ciągnik się zadusza, na luzie jeździ do przodu i tyłu ( zmieniając rewersem). Rozkeciłem dekiel z prawej strony i sir okazało że się od kręciła nakrętka nr 21. Teraz moje pytania. Czy mogła to być przyczyną zakleszczenia skrzyni? Dziś już nic nie robiłem, czy nie będę miał problemu ze skręcenie tego? Dodaje kilka zdjęć może ktoś zauważy inne nieprawidłowości i podpowie co od razu sprawdzić.

IMAG0307.jpg

IMAG0304.jpg

Screenshot_20180219-213558.png

lukbold    499
A ten palec, wybierak na pokrywie w dobrym stanie? Element 22 blokuje jedne widełki gdy operujesz drugimi więc jak się to rozkręciło to mogło się zakleszczyć
A ten tryb w choince od bodajże 1 jest dobry? Bo tak jakoś krzywo ustawiony choć może mi się wydaje

Wojar12    0

Wybierak sprawdzę wieczorem. Moim zdaniem tryby z tej strony są ok. Załączam kilka zdjęć.

IMAG0308.jpg

IMAG0310.jpg

IMAG0305.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojar12    0

Jak już zacząłem sprawdzać, to wyszło dodatkowo że synchronizator który załącza bieg trzeci stoi w miejscu. Tzn. Przesuwa się w bok i nachodzi na tryb od biegu trzeciego, ale nie ma tego ruchu do przodu i tyłu. Czy ktoś miał taki problem? U mnie był problem ze nie zawsze można było włączyć 3, ale tylko na zającu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.