Skocz do zawartości

Polecane posty

pawelus    3
Napisano (edytowany)

Witam . Znalazłem ciekawy ciągnik na jednym z ogloszeń https://www.olx.pl/oferta/mf-massey-ferguson-6255-brutto-CID757-IDrmcyW.html#ca0a4e1b9a

Jakie wady , zalety ma model 6255 ?

na co trzeba zwracać uwagę ?

Czy były dwa rodzaje masek ? jedne modele mają prosta maskę a inne 6255 ścięte . 

Będe wdzięczny za szczere informację . Pozdrawiam

Edytowano przez pawelus

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz0920    254
1 cena zbyt niska jak na ten model 2 ten mf już trochę wisi na olx 3 dosyć zniszczony jest 4 opony lyse i jakieś mniejsze Ogólnie ciągniki bardzo dobre, ale na olx nie ma nic ciekawego, większość jest zajechana i swoje już przejechała

pawelus    3
18 minut temu, lukasz0920 napisał:

1 cena zbyt niska jak na ten model 2 ten mf już trochę wisi na olx 3 dosyć zniszczony jest 4 opony lyse i jakieś mniejsze Ogólnie ciągniki bardzo dobre, ale na olx nie ma nic ciekawego, większość jest zajechana i swoje już przejechała

Gdzie kolega poleca szukać używanego ciagnika 90 do 115 koni?

lukasz0920    254

Temat jest trudny. Ja szukałem przez 4 miesiące ciągnika 130-160km a i tak od znajomego kupiłem. włącz filtry na każda markę ciągnika na olx i określ fundusze i jedz oglądać wszystko co swieżo przyjeżdża i jest wtedy szansa że trafisz coś sensownego i w dobrym stanie. Wiadomo, że ciągniki nie są nowe i mają już swój wiek, ale warto szukać, ponieważ części do tego typu rzeczy są bardzo drogie. I przebiegi są w większości ustawione, zwracaj uwagę na rocznik opon.

Najlepiej szukać za granicą. I jest taka ciekawa grupa na facebooku komis rolny 8tys uŻytkowników i też ciekawe oferty się pojawiają

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kacper257
      Witam jestem posiadaczem MF 6245 mam oto taki problem :
      przycisk podnośnika w dół na błotniku raz działa a raz nie kable są całę nie przerwane jaka może być tego przyczyna ?
      Z góry dziękuje za odpowiedz
    • Przez Wicher1337
      Witam jakie są opinie Pronara 82tsa opowie mi ktoś wady i jego zalety??
    • Przez Wicher1337
      Witam jakie są opinie Pronara 82tsa opowie mi ktoś wady i jego zalety??
    • Przez Kacper257
      Witam
      Dlaczego podczas orki czasami nie utrzy
      muje mi poziomu tylko się rozłącza i świeci się kontrolka ten trójkąt z wykrzyknikiem.

• Przez Andre8989
      Witam! Zastanawiam się nad zakupem pługa 4x14 firmy brix na zab. sprężynowym, jestem ciekaw jak te pługi się sprawują i jak z częściami?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.