Polecane posty

pawelus    4

Witam . Znalazłem ciekawy ciągnik na jednym z ogloszeń https://www.olx.pl/oferta/mf-massey-ferguson-6255-brutto-CID757-IDrmcyW.html#ca0a4e1b9a

Jakie wady , zalety ma model 6255 ?

na co trzeba zwracać uwagę ?

Czy były dwa rodzaje masek ? jedne modele mają prosta maskę a inne 6255 ścięte . 

Będe wdzięczny za szczere informację . Pozdrawiam

Edytowano przez pawelus

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz0920    324
1 cena zbyt niska jak na ten model 2 ten mf już trochę wisi na olx 3 dosyć zniszczony jest 4 opony lyse i jakieś mniejsze Ogólnie ciągniki bardzo dobre, ale na olx nie ma nic ciekawego, większość jest zajechana i swoje już przejechała

pawelus    4
18 minut temu, lukasz0920 napisał:

1 cena zbyt niska jak na ten model 2 ten mf już trochę wisi na olx 3 dosyć zniszczony jest 4 opony lyse i jakieś mniejsze Ogólnie ciągniki bardzo dobre, ale na olx nie ma nic ciekawego, większość jest zajechana i swoje już przejechała

Gdzie kolega poleca szukać używanego ciagnika 90 do 115 koni?

lukasz0920    324

Temat jest trudny. Ja szukałem przez 4 miesiące ciągnika 130-160km a i tak od znajomego kupiłem. włącz filtry na każda markę ciągnika na olx i określ fundusze i jedz oglądać wszystko co swieżo przyjeżdża i jest wtedy szansa że trafisz coś sensownego i w dobrym stanie. Wiadomo, że ciągniki nie są nowe i mają już swój wiek, ale warto szukać, ponieważ części do tego typu rzeczy są bardzo drogie. I przebiegi są w większości ustawione, zwracaj uwagę na rocznik opon.

Najlepiej szukać za granicą. I jest taka ciekawa grupa na facebooku komis rolny 8tys uŻytkowników i też ciekawe oferty się pojawiają

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnikgospodarny95
      Witam Wszystkich mam pytanie mój massey ferguson 255 posiada w skrzyni olej agrol i posiadam ciagniki rolnicze które mają zalany olej w skrzyniach hipol i pytanie kieruję do was czy mogę zmienić olej z agrol na hipol w moim fergusonie 255 bo przy przyczepach nie mogę go używać innego traktora jak tamte co są na hipolu  bo agrol jak podłączę mf 255 pod przyczepę który ma agrol a tamte mają hipol to nie mogę chyba mieszać tych olejów i nie mam możliwosći podłaczenia mf 255 pod przyczepy pytanie do was 
      1,Czy mogę mieszać hipol z agrolem ?
      2, czy mogę zmienić olej z agrol na hipol ?
    • Przez Kryston
      WItam. Jak w temacie. Miał ktoś do czynienia z tą firmą? Jakieś opinie? 
      Planuje zakupić u nich Jd 7530.
    • Przez Julo03108
      Poszukuje opinii na temat MF 34, jak z wydajnością, częściami, omłotem i awaryjnością, Jakie są ich słabe punkty, a jakie są ich mocne strony ?
    • Przez PiotrMF
      Witam. Koledzy mam taki przypadek otóż brak stopu w masseyu 6270. W lampach przy żarówkach wszystko jest czyste nie zaśniedziałe. Bezpieczniki dobre, po wpięciu się w bezpiecznik próbną żarówką i wciśnięciu pedału hamulca żarówka świeci a w lampach nie. Może miał ktoś podobny przypadek i ma trochę czytelniejszą rozpiske instalacji niż ta w instrukcji. Czy może te przekaźniki prądu które zalacze w zdjęciu mają styczność że stopem jest jeszcze jakaś kostka ? Którędy wchodzi wiązka od tylnych lamp? A i zapomniałem dodać że na gnieździe elektrycznym również nie ma stopu.

• Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.