Skocz do zawartości
aron

Czy w 3060 jest ten sam przedni most co w 6120/30?

Polecane posty

aron    1

Jak w temacie może ktoś oś wie na ten temat. Potrzebuję przedni most do mf 3060 mam niedaleko możliwość kupna od 6120/30 Tylko czy będzie pasował? Jak porównać?

mariusz(ZDUN)    191

jest zupełnie inny ale pasował będzie.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

aron    1

Czyli przeszczep można robić. Bo cały most można wyrwać taniej niż kupując poszczególne podzespoły. 

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    191

tak przełożenia są te same nie pamiętam tylko jak jest z przednią tulją zawieszenia ale to musisz sobie pomierzyć

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym zrobić rolkę docikową pobieracza w swojej prasie fahr gp220 poniewaz słabo mi wciąga siano,słomę.
      Czy mozę już ktoś robił coś takiego i mi podał wymiary jak nisko od ziemi musi to być i jak blisko przy palcach pobieraka. albo jak ktos by mógł zmierzyc w swojej prasie jak to wygląda 
      bylbym wdzięczny 
    • Przez JRurku
      Cześć, zastanawiam się nad kupnem którejś z tych pras, Krone Fortima 1250, stalokomorowa, walcowa lub Kuhn 2260 pasowa, zmiennokomorowa. Ogólnie prasa potrzebna jest do wszystkiego, kiszonka, siano, słoma. Ok 1200 bel rocznie. Cena Krone 109/98 tys w zależności od tego w jakiej wersji a Kuhn 125 tys. Chciałbym wiedzieć jak te prasy się sprawują, słyszałem opinie że pasówka słabo idzie w kiszonce a walcowa słabo w słomie, była do wyboru jeszcze Krone Comprima F155 xc ale za droga (148 tys) do tego w sumie żadnych innych ciekawych modeli nie ma, McHale niestety trzeba czekać do października, a sprzęt potrzebny już na teraz bo obrabianie Sipma ok 60 ha rocznie to męka już

• Przez Heniu95
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy z podanych, New Holland t6030 lub Deutz fahr k120
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest najlepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy to byłbym wdzięczny. Jestem otwarty na różne opinie. Ciągnik pracowałby na 40 hektarowym gospodarstwie, jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp .
      Pozdrawiam 
    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez maniek05
      witam mam problem załącza mi się przedni napęd i  dwa koła ciągną wszystko wyłączone samoczynnie elektrozawór czyszczony tylko po założeniu go spowrotem cewka była gorąca i nie chciał się włączyć ale jakoś się włączył  może miał ktoś taki przypadek .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.