Zaloguj się, aby obserwować  
fortschritt323

instalacja fortschritt zt 323 a

Polecane posty

witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi

Edytowano przez fortschritt323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
poszukaj w google forum o swoim ciagniku. Niemam zamiaru go reklamować ale tam znajdziesz wszystko od A do Z o tych ciagnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, potrzebuję schemat hydrauliki Fortschritt zt303 D. Z góry dzięki za odp 
    • Przez DarekFi
      Witajcie mam problem z instalacja elektryczna, mianowicie gdy włączę światła robocze przód, tył, nawiew, ginie mi prąd na wszystkich górnych przełącznikach, bezpieczników mi nie wywala, po schemacie widzę ze wszystkie przewody idą w jeden z bezpieczników nr 36 idą do "wyłącznika 52". Co to jest za wyłącznik, gdzie go szukać? Czy jest tam jakiś bezpiecznik który odcina prąd przy przesileniu ? Po odczekaniu jakiegoś czasu działa lecz gdy znów chce włączyć sytuacja się powtarza 


    • Przez Errormen
      Witam,chciałbym poprosic o schematy instalacji elektrycznej do Ursusa C 328(głównie chodzi o kierunkowskazy oraz o schemat puszki prądu  pod przyczepę, poniewaz zamierzam troche udoskonalić mojego "ciapka"  
    • Przez norbi222
      Czy rozrysuje ktoś mi taki jakiś schemat jak podłączyć dmuchawę 3 biegową do przełącznika a następnie do wtyczki od zapalniczki?
    • Przez UrsusC-330
      Witam,
      Mam pytanie, jak należy rozłożyć instalację wychodząca że studni glebinowej do agregatu, gdzie założyć zawory,jakie rury wybrac czy zdecydować się na zawory przy każdym pasku wychodzącymi do rządka czy zalozyc zawor na np.20 rzadkow? Ogólnie jak powinna wyglądać taka instalacja?
      Pompa będzie musiała popchnac wodę na ok.100 w jedną stronę
      Z góry dziękuję za odpowiedz
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj