wrbl

Pytanie o stan skrzyni Vario, FENDT 714

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wrbl    0

Witam

Czy ktoś mi coś powie na temat mojej skrzyni Vario (FENDT 714 2002), zdjęcia przestawiają test jaki robiłem na skrzyni 1 i skrzyni 2 i co oznacza komunikat o hydrostacie, proszę o pomoc

Pozdrawiam

 

 

 


28190540_1622412291141904_836048803_n.jpg.a0cf87fccc69ff3b1ac987dd21a71b9b.jpg28233193_1622412267808573_357691868_n.jpg.715f703ed60ffe60fc205026d362001a.jpg 

Edytowano przez wrbl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrbl    0

klikasz na ekranie książka, kluczyk, kluczyk i gdy będziesz w menu regulacji podświetlenia to wciskasz F1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez pitraszek1
      witam mam pytanie dotyczące massey ferguson 3080 czy ktoś może mi wytłumaczyć jak dokładnie działa regulacja pozycyjna i siłowa na ehr bo z tego co wiem działa inaczej niż w c-360 lub zetorach typu 7011 i czy musi być do tego sworzeń siły uciągu bo u mnie niema 
    • Przez rolnik203
      Witam, chciałbym zapytać; w jakim promieniu kilometrów od miejsca w którym chce sprzedawać nie może być inny dealer? Bo jest taka sytuacja że chciałbym sprzedawać polskie maszyny ale 15 kilimetów odemnie jest już dealer sprzedający te popularne i mniej popularne marki a do tego sprzedaje też zagraniczne. I właśnie chcę się zapytać bo jak czytałem właśnie na AF jeden post na temat "jak zostać dealerem?" i tam pisali że " nie może być w okolicy innego dealera sprzedającego te same maszyny co ty chcesz " itp. [Jeszcze sprawa do administratora/ów, miałem takie same pytanie kilka dni temu ale zostało usunięte, nie wiem w jakiej dziedzinie AF mam je zadać, prosił więc bym aby nie było usuwane bo ja się nie pytam tylko ottak tylko to jest poważne pytanie, jeśli moje pytanie nie pasuje do tej dziedziny to powiadomcie mnie jeśli zdecydujecie się przenieść je i proszę nie usuwanie go ponieważ to jest mi potrzebne pytanie, bez tego pytania mogę popełnić życiowy błąd i będzie po dealerowaniu bo okaże się że np. 15 kilometrów to jeszcze za mała odległość na to aby legalnie sprzedawać marki które chce.]
    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj