ENDRIUROL

Jaki GPS wybrac

Polecane posty

ENDRIUROL    39

Potrzebuje GPS do pomiaru pol.

Czy pojawilo sie cos lepszego od tego garmina etrex 10? potrzebuje  dla siebie takie urzadzenie- zmierzyc dzialke, (fragment pola, wyznaczyc odpowiednia powierzchnie) oraz dobrze by bylo zeby pokazywal predkosc jazdy (do 15km/h wystarczy w zupelnosci) nic drogiego a wystarczajacego. prosze o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszSa
      Witam. Posiadam do sprzedania używany monitor green star w pełni sprawny. Cena jaka mnie interesuje to 10 tys pln. Dorzucę nadajnik Starfire iTc


    • Przez xXPioter99Xx
      Witam wszystkich. Ostatnio zagłębiłem się trochę w temat nawigacji GPS . Chciałbym nabyć najprostszy "zestaw" który bedzie sam kierował Ciągnikiem podczas:
      -Siewu zbóż i rzepaku
      -Uprawy przedsiewnej 
      -Rozsiewania nawozu i młócenia (o ile taki zestaw może być przenośny)  
      Czy to według was ma sens czy lepiej sobie darować?
      Jeśli ma to jakimi modelami się zainteresować? 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam  
    • Przez TopAgroPlus
      Temat postu odnosi się do nawigacji rolniczej. Zastanawiam się nad zakupem nawigacji rolniczej do prowadzenia równoległego gdyż podczas wykonywania siewu nawozu przed siewem nie ma scieżek agrotechnicznych jak i przy oprysku przed wschodowym co powoduje większy nakład nawozu/oprysku i niedokładność wykonywanych zabiegów.Czy ktoś by mógł wypowiedzieć się na ten temat czym się kierować przy wyborze takiej rzeczy.Potrzebuję coś w miarę dokładnego.Gospodarstwo liczy ok.90 ha oprsykiwacz to Unia Pilmet z elektryką Müllera a siewnik do nawozu to Unia Mx 850 wersja bez komputera.Ciągnik który z tymi maszynami współpracuje to Zetor 5340.Nawigacją która mi się spodobała jest Müller Track Guide II wygląda to ciekawie.Może ktoś miał lub ma do czynienia i się wypowie i opisze działanie jakie gniazda trzeba czy trzeba gniazdo ISOBUS i jak się obsługuję.Może ktoś będzie miał inne propozycje to chętnie wysłucham.Proszę o treściwe i tematyczne odpowiedzi.
    • Przez didku1
      Witam mam następujące pytanie posiadam New Holland T7.175 z komputerem IntelliView IV chciałbym tanim kosztem założyć GPS na dachu znajduje się oryginalne mocowanie z kablami pod antenę czy wystarczy założyć samą antenę i będzie już aktywny Gps? Jak tak to jaką i jakie to są koszty ? 
    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic gps glownie do rozsiewacza, jaki polecacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj