Skocz do zawartości

Polecane posty

Heniu95    1

Witam,

Chcę się dowiedzieć czegoś na temat przyczep gomar, dokładnie chodzi mi o przyczepe 7t, co sądzicie o tych przyczepach, jak jest z ich  wytrzymałością, czy opłaca się wydawać pieniądze na taką przyczepę czy raczej nie.

Pozdrawiam 

damian1994s    7
Ja posiadam taką przyczepę. 7t i jestem bardzo zadowolony nic się nie dzieje nawet jak przeladujesz. 10 ton kamyka i kipruje bez żadnego problemu. A cena jest przystępna. Ja bardzo polecam jest zrobiona na wzór pronara. Zdjęcia mam w galerii jak chcesz zobaczyć

Heniu95    1

A jak jest z malowaniem w tych przyczepach? Czy farba mocno schodzi?

Wiadomość z agroFakt.pl

damian1994s    7
Farba w porządku. Drugi rok mam i na podłogdze się jeszcze trzyma

Przemo188    8

ja mam tylko ze na jednej osi 5 tonową dopiero rok i jak na razie bez problemu załadowana do pełna pomieściła 5,7t pszenżyta (6 ton wy wsadził) burty minimalnie odchodzą na zewnątrz ale po wysypaniu wracają ogólnie jestem zadowolony  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez piotr2002
      Witam poszukuje obrotnicy do przyczepy d47A najlepiej z województwa mazowieckiego i łódzkiego
    • Przez Karolloo
      Serdecznie witam wszystkich forumowiczów,   W ubiegłym tygodniu mój wujek, który prowadził gospodarstwo rolne dostał poważny udar - na tyle poważny, że nie jest w stanie prowadzić samodzielnie gospodarstwa. Nie wiadomo czy jeszcze kiedykolwiek będzie mógł.   Z racji, iż wujek był kawalerem nie ma osoby, która mogłaby poprowadzić jego gospodarkę, zatem w porozumieniu z resztą rodziny postanowiliśmy, że podejmiemy się prowadzenia kilkunastohektarowego gospodarstwa wujka, szkoda żeby się zmarnowała.   Z tego co się zdążyliśmy zorientować i popytać sąsiadów wujek posiadał następujące maszyny: agregat uprawowo-siewny, brona talerzowa, pług, kultywator, siewnik, rozsiewacz, opryskiwacz, brony, ślepe, rozrzutkę do obornika, ładowacz, ciągniki, przyczepki. Jeżeli coś pominąłem to dopiszę.   Wujek oprócz roślin typu ziemniaki, buraki, jęczmień, pszenica i łąki - trzymał również parę świnek i byczków na sprzedaż.   Z racji, iż nikt z nas nie zajmował się nigdy uprawą roli, ani nie ma wykształcenia rolniczego, mam do was ogromną prośbę. Czy moglibyście napisać co, w jakiej kolejności robi się na polu, jakie zabiegi, jakimi maszynami etc., krok po kroki jeśli się da.   W naszym rejonie żniwa jeszcze w trakcie, ciągle pada.   Jeśli bylibyście tak uprzejmi i zechcieli pomóc, to czekam na wasze odpowiedzi co robić, od czego zacząć, jakie maszyny, jakie uprawy, jak przygotować pole - co po kolei, kiedy nawóz na pole, obornik etc, jakie uprawy najprościej wykonać.   Bardzo zależałoby nam na uprawie gospodarki po godzinach - po pracy. Oczywiście w miarę możliwości będziemy się kształcić w zakresie rolnictwa. Jesteśmy świadomi, że pierwsze kilka lat będzie dla nas mega wyzwaniem.   Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez jozef3
      Mam prośbę jeśli ktoś posiada lub posiadał prasę Sipma 591/1 z przodu walce z tyłu łańcuch, jak taka prasa się sprawuje?
    • Przez sinyou135
      Witam, czy ma ktoś foty takich przyczep, zachowały się jakieś egzemplarze? Na stronie autosana, jest zdjecie pewnie do folderu, z burtami tłoczonymi w koperty, ostrosłupy? Daję linka bo nie wiem jak to nazwać fachowo, widział ktoś z forumowiczów  takie poszycie? Trzeba na sam dół zjechać, 1957 rok produkować zaczeli. Następna strona to foty jej, w wersji wywrotki i też są takie burty dziwne.
      http://autosan.cba.pl/historia/historia05.html
      http://autosan.cba.pl/historia/historia06.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.