Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Heniu95    1

Witam,

Chcę się dowiedzieć czegoś na temat przyczep gomar, dokładnie chodzi mi o przyczepe 7t, co sądzicie o tych przyczepach, jak jest z ich  wytrzymałością, czy opłaca się wydawać pieniądze na taką przyczepę czy raczej nie.

Pozdrawiam 

damian1994s    7
Ja posiadam taką przyczepę. 7t i jestem bardzo zadowolony nic się nie dzieje nawet jak przeladujesz. 10 ton kamyka i kipruje bez żadnego problemu. A cena jest przystępna. Ja bardzo polecam jest zrobiona na wzór pronara. Zdjęcia mam w galerii jak chcesz zobaczyć

Heniu95    1

A jak jest z malowaniem w tych przyczepach? Czy farba mocno schodzi?

Wiadomość z agroFakt.pl

Przemo188    8

ja mam tylko ze na jednej osi 5 tonową dopiero rok i jak na razie bez problemu załadowana do pełna pomieściła 5,7t pszenżyta (6 ton wy wsadził) burty minimalnie odchodzą na zewnątrz ale po wysypaniu wracają ogólnie jestem zadowolony  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CaseBizon
      Witam szukam opinii na temat Valtry t120 2005 rok produkcji, skrzynia mechaniczna bez rewersu przy kierownicy. Jak z awaryjnością i częściami. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez gr_rat
      Witam szukam opinii użytkowników zgrabiarki stoll r 415 4ds jak sobie radzi w zielonej trawie ? Jak z częśćmi ? 
    • Przez kNalk
      Witajcie, Ostatnio wpadł mi pomysł aby zrobić zsyp w przyczepie sztywnej i podjeżdżając na rampę wysypywać z niej zboże. I tu powstaje jedno pytanie jaka wysoka powinna być ta rampa, a raczej pod jakim kątem spadnie mi zboże z przyczepy ?
    • Przez Arek
      Musiałem odkręcić przewód idący od pom hamulcowych do zaworu sterującego hamulcami przyczepy.
      Teraz nie mogę ich odpowietrzyć. Hamulce ciągnika działają ok, po wciśnięciu hamulca olej nie idzie odpowietrznikiem na zaworze sterującym.
    • Przez mafiastrozyska
      Witam jak w temacie potrzebuje opini na temat nowych ciągników Case Farmall 85A. Jak sie sprawują. Słyszałem że są troche nie udane i nie wiem czy ryzykować  zakup. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.