mlodywronki

Mf 32 38 40-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodywronki    0

Witam. Przymierzam się do kupna kombajnu i stąd moja prośba. Jest ktoś może z okolic Wronek (Do 100km), kto posiada taki kombajn i chciałby podzielić się spostrzeżeniami na jego temat. Chętnie podjadę pogadać.

masseyfendt    3

Dzień dobry

Co prawda nie jestem teraz bezpośrednio użytkownikiem ale kiedyś jeździłem jako operator tych kombajnów a później  jako mechanik i chętnie wymienię się poglądami. Przez ostatnie kilka lat naprawiam, diagnozuje, zmieniam języki itp w tych kombajnach. Obecnie mieszkam w okolicach Pniew, pracuje w Poznaniu. Jestem osiągalny pod numerem 694090021 lub masseyfendt@wp.pl. Możemy się też umówić na rozmowę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Patrykxd
      Witam mam pytanie, ponieważ regenerowałem pompki hamulcowe i cylinderki i teraz jaki jest do nich wymagany płyn?
    • Przez lorak91
      Witam potrzebuje opinii na temat kombajnu zbożowego Massey Ferguson 29 1989r. 
      jak jest z awaryjnością tego kombajnu i dostępem do części.
      polecacie zakup tej maszyny czy raczej nie???
      z góry dziekuje za rady

• Przez Cytus
      Panowie mam pytanie bo wymieniłem tarcze 1 i 2 stopnia i po zakręceniu docisku łapki sie za bardzo cofnęli w stronę sprzegla i jest straszny luz na pędzle co moze byc przyczyna?
    • Przez damian7331
      Witam, robił ktoś już kabinę do swojego kombajnu zbożowego? Posiadam mf'a 440 bez kabinki a przydała by się... Ciężko jest kupić oryginalną kabinę... Myślę nad zrobieniem takiej z nawiewami i aby to ładnie wyglądało i spełniało swoje zadanie... Pozdrawiam.
    • Przez arek888
      Witam 
      Potrzebuje  skan  stron elektryki i obsługa unicontrol  mf 29 lub podobne  wersje.  Jeśli  ktoś  posiada  takie   informacje zdjęcia  będę wdzięczny za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.