farmer_89

miniladowarka bobcat

Polecane posty

farmer_89    20

Witam, rozglądam się za miniladowarka bobcat za ok 20 tys zl potrzebuje ja do obory a ma ok 30 sztuk bydla pytanie do uzytkownikow jakie sa koszty utrzymania takiej maszyny i ewentualne naprawy wiem ze do tych dużych ładowarek naprawy sa bardzo drogie a do tych małych nie wiem proszę o opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jcb52758    0

Szkoda bo wiem gdzie jest 1,6m szer z napedem na paski, zadnych prosta jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogus56    45

Mam bobcata 453 już parę lat. Ma szerokość 107 cm na szerokim ogumieniu. Filtry, oleje są w normalnej cenie, natomiast naprawy to już gorsza sprawa. Silnik nie stanowi problemu bo to kubota. Trzeba dobrze sprawdzić hydraulikę czy olej się nie pieni i czy nie słabnie jazda lub podnoszenie po rozgrzaniu oleju. Jak masz jakieś pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogus56    45

Nie było żadnych awarii, mój miał problemy z chłodzeniem bo nie było zrobione tak jak powinno tylko jakieś dziwne kombinacje. Ogólnie trzeba było o niego zadbać po zakupie bo handlarze go skleili na szybko żeby sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam mam taki problem ze wspomaganiem w mojej miniładowarce a mianowicie przy szybkim kręceniu kierownicą wspomaganie przerywa to znaczy zatrzymuje się kierownica na chwilę i potem dalej się daje kręcić, orbitrol 100 a pompa nsz10 od władimirca. Co może być tego przyczyną?
    • Przez banban1
      Witam. Co może być przyczyną w bobcacie, że jedna strona nie ciągnie tak jak druga?
    • Przez slajer6
      Witam
      szukam kogos kto uzywa takiej ładowarki http://otomoto.pl/bobcat-K218632.html w swoim gospodarstwie
      zastanawiam sie nad kupnem podobnego sprzetu ma byc głownie do usuwania obornika i do wszystkiego czego sie da
      prosze o opinie
    • Przez zf11441
      panowie nie wiecie może jaką szerokość ma najmniejsza minifadromka i jakiej firmy może być interesuje mnie coś poniżej jednego 1m
    • Przez LukaPro
      Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac )))
      Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj