Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Skarpetku89076

Jak odróżnić oryginalne klucze coval

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam chcę kupić klucze płaskie marki coval mam 2 pytania. Pierwsze pytanie brzmiczy to dobry wybór ? Czy może kupić coś z półki sata honiton ? Drugie pytanie jest następujące jak odróżnić oryginalne klucze covala? 

Za_q    10

Przy tańszych kluczach jakość może być niepowtarzalna. Jeśli nie będziesz ich używał codziennie to coval wystarczy.

Za_q    10

Też mnie to zdziwiło, chodzi raczej o "nierówną" jakość za tą cenę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez antonio8
      Mam problem z odpowietrzeniem hamulców w Aresie 656. Cala sytuacja zaczela sie w momencie gdy podczepilem nowa przyczepe z hamulcami hydraulicznymi. Ciagnik i przyczepa hamuja tylko zdarza sie sytuacja ze raz na jakis czas poprostu hamulec nie zadziala. Wydaje mi sie ze wina lezy w odpowietrzeniu. Jeden mechanik mowil ze odpowietrza sie na pracujacym silniku i nie wciska sie hamulcow tylko luzuje odpowietrzniki. I ostatnio pojawil sie tez problem z olejem hydraulicznym bo zapalila sie kontrolka od temperatury oleju hydraulicznego. wydaje mi sie dziwna sytucja bo zapalila gdy ciagnalem pusta przyczepe. Przy pracach z plugiem czy agregatem uprawowo-siewnym nie palila sie wczesniej. Olej wymieniany w w tamtym roku czyli zrobione jakies 200mtg. Moze wina lezy w czujniku.
    • Przez Arek39
      Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  

• Przez DawidWasik
      Witam mam pytanie jak ustawiacie swoje siewniki agromasz sr300 do siewu rzepaku na ziemie mozaikowate. Docisk i głębokość redlice stopkowe. Ponieważ posiadam jedną działkę 5 ha na której 1,5ha to piach 
    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      W tym roku zamierzam siać rzepak poznaniakiem S043/2.
      Mam go już przygotowanego do siewu, ale w każdej próbie kręconej na tych samych ustawieniach skrzyni wychodzi mi inna waga.
      Może to być trochę związane z małą ilością rzepaku w skrzyni zasypowej?
      Zębatki mam na wysiew normalny ( jeśli będzie potrzeba to zmienię na zmniejszony) , dna na 1 ząbek, zasuwy na 2, co drugi lejek

• Przez panmino
      Chciałbym przenieść rozdzielacz hydrauliczny bliżej panelu z dźwignią podnośnika w MTZ 1025, ponieważ jest on za daleko i niewygodnie się go obsługuje. Jak się do tego zabrać? Ktoś z Was przerabiał taki temat? Wiem tylko, że stary należy pominąć i założyć nowy. Trzy sekcje z pływaniem, jak w oryginale.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.