bel920

zmiana szerokości siewu w mx 850

Polecane posty

bel920    8

posiadam rozsiewacz mx 850 na 12m i nie wiem jak przejść na siew 21 m czy potrzebne nowe tarcze czy tylko nowe łopaty i gdzie można kupić proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35
Mam taki sam i też chce przestawić tylko na 15 m wydaje mi się że wystarczy tylko przestawić łopatki zobacze w instrukcji może czegoś się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

ja jak kupowałem rozsiewacz dostałem 2 rodzaje łopatek, jedna do 15m a drugie powyżej

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2094

Dokładnie tak. Są 2 rodzaje łopatek. Szerokości wybiera sie poprzez ustawienie we właściwym otworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2242

mx 850 najszerzej na 24 rzuci? Da się dokupić łopatki na 27-30? Bo mam zamiar przechodzić na taką ścieżkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    186
Dnia 19.02.2018 o 16:31, Tomek90 napisał:

mx 850 najszerzej na 24 rzuci? Da się dokupić łopatki na 27-30? Bo mam zamiar przechodzić na taką ścieżkę. 

Zeby rzucilo na taka odleglosc to pewni musisz wymienic tarcze na wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dawid1156
      Witam, poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika claas axion 810 lub chociaż do komputera cebis rok 2010, dzieki za pomoc. 
    • Przez lexy
      Może ktoś posiada instrukcję użytkowania  tej maszyny.W jaki sposób  reguluje się ramiona od tuz szerokość. Nie mogę  znaleźć przycisków  do tego.
      Dziekuje



    • Przez pala92
      Witam. Czy istnieje mozliwosc zmiany obrotów wom na 540E/750 w Forterze 125 z 2008 roku? Co trzeba wymienic i z jakimi to się wiąże kosztami?
    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      W tym roku zamierzam siać rzepak poznaniakiem S043/2.
      Mam go już przygotowanego do siewu, ale w każdej próbie kręconej na tych samych ustawieniach skrzyni wychodzi mi inna waga.
      Może to być trochę związane z małą ilością rzepaku w skrzyni zasypowej?
      Zębatki mam na wysiew normalny ( jeśli będzie potrzeba to zmienię na zmniejszony) , dna na 1 ząbek, zasuwy na 2, co drugi lejek
       
    • Przez yacenty
      Tylko na AgroFoto.pl specjalna prezentacja online:
       
      Skuteczna ochrona fungicydowa pszenicy ozimej już od siewu
       
      Już w czwartek 9.08, godz. 20:00
       
      Podczas webinarium odbędzie się QUIZ z nagrodami.
      3 osoby, które odpowiedzą poprawnie na zadane pytania, w najkrótszym czasie, otrzymają na testy po 1 litrze produktu Systiva®.
       
      https://agrofoto.clickmeeting.com/skuteczna-ochrona-fungicydowa-pszenicy-ozimej-juz-od-siewu

       
      Rośliny pszenicy ozimej narażone są na szereg chorób już na wczesnym etapie rozwoju. Infekcje w okresie jesiennym powodują, że roślina nie może się skupić na swoim rozwoju, który w tym czasie jest kluczowy dla późniejszych wysokich plonów. Co gorsza, jesiennych zabiegów ochronnych często nie można wykonać z powodu kapryśnej pogody.

      Jak zatem zapewnić pszenicy ozimej udany start i zabezpieczyć ją przed chorobami już od siewu? Jak zrobić to bez użycia opryskiwacza? Co zrobić, by pszenica lepiej zimowała i szybciej regenerowała się na wiosnę?
       
      Na te i wiele więcej pytań odpowiemy w specjalnej prezentacji online, którą poprowadzi dla Was ekspert z firmy BASF - Tomasz Cichocki. 
       
      Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną wyniki testów i badań przeprowadzonych przy użyciu produktu Systiva w ponad 90 lokalizacjach!
       
      Na tym wydarzeniu nie może Was zabraknąć.
       
      Usiądźcie wygodnie w fotelu, załóżcie słuchawki i skorzystajcie z najlepszych doświadczeń w uprawie pszenicy ozimej. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj