Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek15208    0

Witam mam problem zastanawiam sie nad kupnem ciagnika okolo  200KM  w kwocie tak do 250tys zl zasyanawialem sie nad fendem 820 vario czy te ciagniki sa naprawde tak dobre i dopracowane jak mowia? Czy lepiej troszke dolozyc i wziasc nowego new hollanda t7 z gorsza skrzynia ? Czy polecacie wogole cos innego Prosze was o pomoc i z gory dziekuje

aprochota    49
jesli jiz tyle kasy wydajesz to lepiej cos nowego jest gwarancja itd a uzywka to zawsze w ciemno sie kupuje nigdy nie wiadomo dlaczego wlasciciel sie pozbyl

Wiadomość z agroFakt.pl

podlach93    2

co ten nowy nh wytrzyma? co po tej gwarancji jak itak się zepsuje po gwarancji

mirro    462

Kup sobie TG 235 albo coś w tym stylu i serii. Ciągniki były robione w USA. Skrzynia w Power Shift jedna z najlepszych. Jedyny mankament to to że większość ma niewymienny wałek WOM i tylko 1000 obr. Ceny części dużo niższe niż do Fenda bo Case Magnum to bliźniaczy ciągnik. Choć Fendt jest zwrotniejszy i to jest jego sporą zaletą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez adamo12389
      Witam.
      Mam problem z opadaniem podnośnika w Fendt 611 a mianowicie gdy uniosę pług lub agregat z siewnikiem co jest dośc ciężkie zaczyna opadać podnośnik i lekko opadnie i znów podnosi i tak w koło. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? co należało by wymienić ? Czy przyczyna może być w rozdzielaczu podnośnika ?
    • Przez Bikon87
      Noszę się z zamiarem kupna hali pod ujeżdżalnię. Czy to dobre rozwiązanie na lato czy lepiej wstrzymać się z inwestycją i zakupić na jesień. Z jakich hal korzystacie? A może są jakieś alternatywy do hal namiotowych? Mam dobrą ofertę od protan Elmark, teren jest dobrze przygotowany, ale boję się falstartu. Dajcie znać, jak było u was. Dziękuję.
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.