Skocz do zawartości

Polecane posty

bartek15208    0

Witam mam problem zastanawiam sie nad kupnem ciagnika okolo  200KM  w kwocie tak do 250tys zl zasyanawialem sie nad fendem 820 vario czy te ciagniki sa naprawde tak dobre i dopracowane jak mowia? Czy lepiej troszke dolozyc i wziasc nowego new hollanda t7 z gorsza skrzynia ? Czy polecacie wogole cos innego Prosze was o pomoc i z gory dziekuje

podlach93    3

john deere 7830 z auto quad skrzynią niezniszczalna maszyna

• Like 1

aprochota    66
jesli jiz tyle kasy wydajesz to lepiej cos nowego jest gwarancja itd a uzywka to zawsze w ciemno sie kupuje nigdy nie wiadomo dlaczego wlasciciel sie pozbyl

Wiadomość z agroFakt.pl

podlach93    3

co ten nowy nh wytrzyma? co po tej gwarancji jak itak się zepsuje po gwarancji

mirro    529

Kup sobie TG 235 albo coś w tym stylu i serii. Ciągniki były robione w USA. Skrzynia w Power Shift jedna z najlepszych. Jedyny mankament to to że większość ma niewymienny wałek WOM i tylko 1000 obr. Ceny części dużo niższe niż do Fenda bo Case Magnum to bliźniaczy ciągnik. Choć Fendt jest zwrotniejszy i to jest jego sporą zaletą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lgruchala
      Mam problem w fendt 818 vario z 2006 roku. Nie działa mi przedni podnośnik, a przy tym wyświetla błąd 5.1.35. Czy ktoś może podpowiedzieć o co chodzi? Jakie mogą być przyczyny, że nie działa przedni tuz? 
    • Przez DEJWIT
      Witam jestem posiadaczem fendt 311 lsa. Chwale sobie jego komfort, zwrotnosc i spalanie. Jednak swoje najlepsze lata ma już za sobą i wymaga sporych nakładów aby dalej jakoś wmiare funkcjonował. I tu się zrodziła myśl czy nie wymienić na innego bardziej zadbanego 311 lub jeśli trafił y się to 312. Znajomy mechanik namawia mnie na coś ze stajni deutz. W oko mi wpadł agrostar 6.11. Jak ma się jego eksploatacja, koszty oraz awaryjność wstosunku do fendta? Szukam ciągnika za 55/60tys zł, ok 100-120km ale zależy mi na prostocie temu chciałbym ciągnik bez turbo (jeden już mam turbo i jakoś to do mnie nie przemawia) 
    • Przez Massey294s
      Gdzie w Fendt 311 98r znajdę przyłącza do nabicia klimatyzacji?
    • Przez holland95
      Witam pacjent to new Holland td 5. 95 chodzi o radio nie pamięta stacji wogole jak jest zakodowane z rana przed pracą i po zostanie odlaczony prąd na noc to rano musi być na nowo kodowanie pomóżcie ktoś 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.