Polecane posty

bronekc6    0

Witam

Mam problem takiej natury ze zapomniałem spuścić wodę z bloku i spuchł troszkę.

Jak naprawić to wiem ale może pasuje tam inny silnik od mtz lub innego ale lepszy silnik niż ten co jest.

Siedzi tam D-65 jumz z 87r.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

to nie maozesz poszukać jak wygladają na ogłoszeniach , jak do 330 idzie wstawic silnik z 3p to i do jumza z mtz podejdzie

W mtz obudowę sprzęgła masz w skrzyni , silnik ma tylko płaska blachę a jak jest w jumzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

do tego jumza pasuje silnik od bodajże mtz 5 bo właśnie na bazie tego ciągnika był zrobiony ten jumz.

Edytowano przez jackob1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronekc6    0

Jeżeli ma dalej siedzieć silnik taki 65km to gra nie warta świeczki. Myślałem że ktoś może wsadził lepszy silnik z jakimiś niewielkimi przeróbkami. Jeżeli wsadze taki sam jak jest to bezsens. Poszukam bloku bez pęknięcia w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
no tak ale znowu do mtz 5x pasuje silnik od 82 bylo o tym pisane wielokrotnie na forum wystarczy poszukać

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Spotkałem na YT Jumza z silnikiem DeTa

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerWodniki
      Witam,
      jestem świeżo upieczonym wlaścicielem koparki białoruś wersja budowlana z roku 1989. W koparce dokonałem wymiany: pompy 100, dwóch rozdzielaczy, naprawiłem siłowniki, ogólnie nie ma nigdzie przecieków, ale dalej jest coś nie tak. Nie wiem z jakiego powodu koparka wyje po załączeniu pompy w podlodze i nie chce podnieść swojego ciężaru na łyżce (na łapach i spychu podnosi). Dodam jeszcze, że wymieniłem rownież olej (HL 68), wyczyścilem filtr oleju, wg mojego myślenia powinno być wszystko OK, ale nie jest. Jeżeli ktoś z Was miał podobne problemy to będę wdzieczny za informację co może być ich przyczyną.
    • Przez grzesiekc2
      Witam
       
      Od niedawna jestem użytkownikiem AF. Mam prośbę do osób, które są w temacie koparek. Posiadam cyklop(ładowacz) używam go do prac ziemnych w obejściu, sprzedaży żwiru, piachu czasami idzię na usługi. Jestem zainteresowany wymiana go na koparko- ładowarkę, cena do 40 tys. Proszę o porady, co polecacie, jakie macie koparki, jak je oceniacie. Bedę wdzięczny za odpowiedź. Temat napewno przyda się innym bo na forum bieda z takim tematem.
    • Przez jaggi
      Mam zamiar do mojej firmy zakupić koparkę.Chciałbym Was tutaj jako fachowców zapytać o ten model
      http://wymieniajmy.pl/a/971/koparko-spycharka-bialorus
      Jak z częściami i jak z awaryjnością takiej maszyny?
      Czy podana cena jest adekwatna co do jej jakości?
    • Przez salas89
      witam mam pytanie o rade w sprawie zakupu białoruski . Uzywana była by do ladowania obornika i wapna  , co rocznego odkopania rowu , wykopania fundamentow pod budowe domu i wielu prac porzadkowych w gospoarstwie . Znajomy chce mi sprzedac 2 białoruski rolnicze w kwadratowej budzie ze wszystkimi łyzkami , widłami , itp posiadaja papiery na jego babcie , chce za to 9500zł ale jedna ma uszkodzony silnik ( brak glowicy) a druga niby sprawna ale nie odpalana od 5 lat , opony troszke kiepskie z tyłu maja (chyba jeszcze orginalne od nowosci). Cena troszke przewyzsza cene złomu wiec duzej straty by nie bylo , tylko czy jest sens sie w to pakowac ? Czy taki jumz moze cos w polu porobic czy juz tylko zlomowisko go czeka ? 
    • Przez bny
      Witam
      Zakupiłem Koparkę budowlaną Białoruś i mam problem.
      Podczas kopania, po kilku cyklach pracy osprzętem koparkowym, wywala uszczelkę pod główną pompą, która znajduje się od strony zbiornika oleju.
      Czy ktoś się spotkał z takim problemem, bądź ma pomysł co może być powodem?
      Pozdrawiam
      Andrzej
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj