Polecane posty

gatrem    1

Witam wszystkich:) 

Posiadam MF 6160, pewna firma zamontowała mi do niego tura, hydraulika została podłączona w dwa tylne zewnętrzne wyjścia hydrauliczne. 
Problem w tym że przy obciążeniu tura wyskakuje cały czas dźwignia hydrauliki i hydraulika tura się wyłącza.

Czy coś w ciągniku jest nie tak czy hydraulika tura została źle podłączona?  
Może powinno to być podłączone bezpośrednio w hydraulikę ciągnika a nie poprzez tylne gniazda? 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc:) 
Pozdrawiam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gatrem    1
1 godzinę temu, podlach93 napisał:

Hydraulika ladowacza jest źle podłączona.

Czyli powinna być podłączona bezpośrednio w hydraulikę ciągnika a nie poprzez gniazda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

no zależy jaki jest układ hydrauliczny ale w dużej mierze masz rację. olej z pompy n ładowacz czołowy potem powrót na zasilanie ciągnika ewentualnie wolny spływ jeszcze można założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gatrem    1

Nie ma żadnej możliwości aby ładowacz działał prawidłowo poprzez tylne wyjścia hydrauliczne? 
Jeżeli trzeba go podłączyć bezpośrednio to pozostaje tylko reklamacja do firmy która go zakładała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gatrem
      Witam.
      Mam problem w MF 6160 ponieważ świeci się czujnik niskiego ciśnienia hydraulicznego. 
      Filtry od hydrauliki zostały założone nowe, cała hydraulika działa poprawnie tylko przez ten czujnik zostały wyłączone półbiegi, cały czas świeci się D. 
      Wszystkie wtyczki zostały oczyszczone. Wczoraj wieczorem odpaliłem ciągnik to kontrolka zgasła i było wszystko dobrze, po nocy znowu ten sam cyrk:(

      Czujnik jest taki jak na zdjęciu (chyba że się mylę). Czy do niego ma dochodzić + czy - ? Bo do tej wsuwki dochodzą dwa kable i są ze sobą połączone.  Można go jakoś obejść/zmostkować aby sprawdzić czy wina leży w czujniku czy gdzieś indziej w elektryce? 
      Skoro wszystko inne związane z hydrauliką działa to chyba nie wina pompy? 

    • Przez john1
      Witam chciałbym sie dowiedzic czy mozna złozyc z dwóch pomp w jedno.bo mam pompe orginalno i jedna sekcjia od wspomagania jest dobra a drugo pompe mam ktora jest dobra od podnosnika i obie są z tej samej firmy
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez Peron
      Witam.
       
      Czy ktoś może się orientuje, jakie są kolory farb do poszczególnych modeli? W internecie pełno farb, ale nie jest opisane, na co która jest stosowana i cieżko  coś dobrać.
      Potrzebuję farbę na felgi do serii 3080. Teraz są pomalowane na szaro, ale spod farby wygląda szary, ale lekko metalizowany. 
      W internecie znalazłem opinię, że na felgi ma być krzemowa szarość, ale sam już nie wiem, bo wydaje mi się za ciemna. 
      Ma ktoś praktykę w tym temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj