Polecane posty

miniura    0

Witam !

Mam problem ze sterownikiem prasy . Po połączeniu z prasą nie włącza się. Może ktoś posiada schemat serwisowy połączeń. Próbowałem podłączyć samo zasilanie sterownika bez podłączonej prasy ale nie wiem czy tak można sprawdzić ?

Dziękuję za pomoc 

IMG_20180216_080749.thumb.jpg.fd9ff59be54edc56927993316e9354e8.jpg

zetores    16

Nie nie można, musi być podpieta prasa. Pewnie masz przerwany kabel

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Paweł6320
      Przez Gość Paweł6320
      new holland
    • Przez look19
      Jak nazywa się element pompy wtryskowej który oznaczyłem na zielono na zdjęciu? Szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć, a potrzebuję kupić nowy.

• Przez Darek1899
      Witam tak jak w temacie jaki ciągnik wybrać na główny w 50h gospodarstwie.
      Maszyny w których będzie pracował to 3 obrotwa obrotwa ( w przyszłości być może 4x40 obrotowy) agregat siewny 2,7 talerzowka 2,7 
      W gre wchodzą tylko New Holland 100 /115 KM
      Jakieś wady,zalety,spalanie itp 
      Z góry dziękuję za odpowiedź.

• Przez Jasczakkrzysztof
      Witam kupiłem kombajn New Holland TX30 z 1991r i potrzebuje do niego kosze sitowe górny i dolny i sita. Może ktos posiada taki kombajn na częsci?? 
    • Przez Lampard16
      Witam , przymierzam się do zakupu nowego  ciągnika i chciałbym usłyszeć wasze opinie ,rady na ich temat ,który byście sami wybrali i wgl . Interesuje mnie New holland T5 100 electro command i to jest główny wybór ,ale dostałem tez ofertę w bardzo podobnej cenie na Case farmalla 95c i tutaj chciałbym poznać wasze opinie na temat tych ciągników ,czy case od nh czymś się różni czy to tylko kwesta koloru ? A może polecicie jakiś inny ciągnik ,który można porównać do tych? Z góry dziękuje i pozdrawiam 😉

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.