Tuning221

Jaką prasę zwijającą za 15 do 20tys.

Polecane posty

Mikruss    536

Zeby sie traea nie nawijala musi byc przy walku od pasow noz co skrobie syf z walka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

No chyba nie skoro w mojej mh 648 sa 2 albo 3 takie skrobaki oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas1992    7
Ja przez 7 lat prasowalem Arobale 1212s odpowiednik class 44 byłem z niej bardzo zadowolony nigdy mnie nie zawiodła prasowalem słomę przy temperaturze 30 stopni i ani razu mi nie stanela w komorze zmieniłem w niej tylko jeden łańcuch a robie około 1200 bel rocznie, jedyny minus to owijanie jednym sznurkiem troszkę długo schodzi, obecnie zmieniłem na classa 46 i zobaczymy jak bd się teraz pracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Też miałem Claasa 44S , ich zaleta jest podajnik za podbieraczem oraz większa średnica walców , nie ma problemu z zapychaniem się podbieracza i zatrzymywaniem beli. Znajomy miał  prasę Welger i wiem ,że miał problem z zatrzymywaniem beli i zapychaniem podbieracza. Ostatecznie wymienił ją na New Holland 644. Czy to John Deere  czy New Holland to jednak amerykańska  myśl techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam. mam zamiar kupić nowa prasę rolującą . prasa będzie pracować na ok 60 ha  , słoma i siano . i pytanie jaką prasę wybrać jakiej firmy i jaki typ łańcuchową-walcowa czy walcowa , czy dalej jest problem z belowaniem suchej słomy w walcowych . Aktualnie posiadam Unie Famarol 1.8 łańcuchową-walcową . 
      Zastanawiam sie nad MCHale F5400 ale poczekam na opinie ..
    • Przez mlodykom1
      Witam.Mam na sprzedaż prasę kostkującą Sipma , sadzarkę i kopaczke do ziemniaków jeśli ktoś chętny zaprzszam woj.Wlkp
    • Przez MARO95
      Kupie Dobrą prase kostkujaca.
    • Przez adrianoo93
      Witam 
      Mam na sprzedaż prasę welger bl rp 220. w 100% sprawna małe zapotrzebowanie mocy owijanie automatyczne sznurkiem farba oryginalna nie malowana, cena 13000zł do negocjacji.
      Woj. Łódzkie 


    • Przez ZETOREXX85
      https://sprzedajemy.pl/zabytkowa-prasa-agromet-kunow-m704-garazowana-lukowa-2-e30984-nr55495869?_rp_RP=_rp_list_account_user_offers&offset=1
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj