kamilc360

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych

Polecane posty

Adex    0

Tylko te zetory to trochę więcej palą niż c 330 ;) . Ale i koników mają więcej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

No wiadomo więcej koników , więcej pala. Ja tylko mówię , że jedni wolą trochę dołożyć i kupić mocniejszy sprzęt . Tak czy owak nie odbiegając od tematu to z 18tysięcy może sobie lekko za tego ciapka życzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Mój brat wziął za 330M, po teściach ,też z 1991 rok, 21000-,tyle ze była z kabiną z sokółki,gościu właśnie

szukał dobrej 330, uprawiał maliny i truskawki.Jak dobra to bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

18 śmiało możesz krzyczeć jeżeli lakier jest ok to 18 spokojnie weźmiesz. W sąsiedniej wiosce koleś ma m-kę oryginał wszystko nie malowana naklejki z fabryki dba o sprzęt trzyma w garażu to wygląda jak nówka po prostu zazdroszczę mu. Najgorzej mnie wkurza jak jego syn usiądzie za fajerę to wtedy dostanie po dupce a jak właściciel jedzie to ona max na 1600 obr. Trochę odbiegłem od tematu :). Ale sam mam zamiar pojechać obejrzeć m-kę za 12tyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

 Na małe czemu nie ale z ich opłacalnościa czy ja wiem większy ciągnik podczepi do niego wszystko Większy pług przyczepy prase itp . A do małego.... sami wiecie. Wykonując pracę nawet na małym areale dużym ciągnikiem z dużym osprzętem i tak jest to bardziej opłacalne niż małym 

Ale zwróć uwagę kolego ile tej orki jest. Bardzo mało, a w pracach pomocniczych ciapek będzie oszczędniejszy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Jeżeli jest w stanie idealnym wizualnie i wszystkie podzespoły są w porządku i jak ma przepracowane tylko 1050 mth to poniżej 20 tyś. nie warto schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Cenę to i 30 można wystawić :) Teraz tylko nasuwa sie takie pytanie czy ktoś ją kupi za taką cenę i kiedy :) Zawsze możecie wziąć rzeczoznawce ;) jeśli jesteś na tą m'ke chętny, a on żeby nie mówił, że go oszukałeś, okradłeś itp :)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Moim zdaniem taki ursus to pójdzie od 15 do 18 tyś. ;) zależy jeszcze w jakim jest stanie ogólnym :)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Na początku można dać cenę większą a jak nikt nie będzie chciał jej kupić to wtedy można trochę cenę zmniejszyć ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Witam chciałem się spytac ile mogę zastac za ursusa c-330 rocznik 79. co więcej obrabiał niecałe 3 ha. ornego i ok 1.2 ha łąki z tym że nie mam ani rotacyjnej ani rorzutnika więc traktor tego nigdy w życiu nie widział. co więcej wszystko działa tak jak trzeba, jest komplet zaczepów, tyle że dolny jest wykręcony( nie wiem dlaczego) ale że nigdy nie był potrzebny to nie został założony, podobnie sprawa ma się z kompresorem, jest ale nie założony, co więcej ma założone nowe siedzenie i dach( choc nie wiem czy ta znacząca wpływa na cenę, a oczywiscie z kabiną, jedyną rzeczą która posowałoby wyniemic są to tylnie opony. co wy na to, a i mtg też nie wiem ile jest bo ktoś mądry odpioł linkę i tak zostało, no ale na takim areale to wiele nie narobił. więc czekam na wasze propozycje :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

Najlepiej posprawdzać na allegro po ile lecą takie 30 , na pewno znajdziesz coś podobnego do swojego ciapka :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Jeśli jest w dobrym stanie wizualnym i technicznym to myślę,że 10-12 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Poczytaj na allegro, a tak poza tym to myśle,że ok 12tyś za niego weźmiesz :rolleyes:


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

dzięki za podpowiedzi, na allegro dużo patrze ale tam to jednak jest taka rózniaca w cenach że ciężko się jest połapac, więc dlatego tutaj się was pytam, żeby nie zawołac ani za dużo i wyśc na idiote ani za mało i stracic na tym,

Co więcej do ciągnika to mogę powiedziec, że jest cały czasa garażowany, a oleje były systematycznie kontrolowane, jak i ich stan był zawsze systematycznie kontrolowany, co pozatym to zawsze wsystko było smarowane itp. no i ciągnik nie był katowany nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Witam. Przyszła pora na wymiane poczciwego raka na coś przyjemniejszego w użytkowaniu. Zastanawiam się czy sprzedac go w całości czy rozebrac na części.(jeszcze nie wiem co było by bardziej opłacalne) I tutaj mam pytanko do was ile waszym zdaniem jest warty kompletny w bdb stanie silnik od c330?


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

jeśli w bdb stanie to tak około 1.5 do 2 tyśi możesz łyknąć za ten silnik ale pod warunkiem, że naprawde w bdb stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Na allegro mogą sobie być.Silnik silnikowi nie równy. Myślę, że od tysiąca w górę zależy od stanu.

Edytowano przez pasiu66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

1000 zł za silnik w bdb stanie z pompą i rozrusznikiem (też w bdb stanie) to cienkawo mi się zdaje, chyba lepiej sprzedac wózek w całości


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Tylko nie można patrzeć na niego jak i na jego podzespoły jak na nowe.

Używane nawet w bdb. stanie będzie sporo tańsze. składając silnik z nowych części to pewnie ponad 5 tyś by wyszło.

Ale:

Nowa pompa wtryskowa 1400zł, ale za używaną dobrą można wołać 700zł.

Czyli jak byś chciał sprzedać go za pieniądze jakie jest naprawdę wart np.:3tyś. to byś niestety kupca nie znalazł.

Dlatego lepiej jak i szybciej sprzedasz całego raka w całości. Możesz sprzedać silnik i parę drobiazgów, ale coś ci zostanie i w krzakach będzie stało.

Za 1000zł to bym sprzedał ale silnik do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

Ja widziałem nowy kompletny silnik do 330 z wszystkimi pompami itd. w agromie za 11 500 zł :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ile chcesz za caly wózek? pociołeś już go?


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem z moim ursusem c330m. mianowicie jakiś czas temu zauważyłem na bloku olej, poszła uszczelka pod głowicą. wymieniłem uszczelkę, po założeniu, dokręceniu kolejnością i odpowiednim momentem uszczelka puszcza w tym samym miejscu. Ciągnik pracował 3 min, woda w oleju, na zaworach. Uszczelka była 1,2 a założyłem miedzianą 2mm. Głowica przepuszcza? Głowicę mam oddać do planowania i sprawdzenia szczelności ale to koszt 500 zł+, dwa tygodnie czekania i nie wiadomo czy to przyczyna. Jak sprawdzić szczelność tulei? ciągnik potrzebny na sobotę a tutaj takie mankamenty, ok, 3500h przebiegu, żadnych zarysowań na bloku, stara uszczelka zeszła praktycznie sama, silnik ogólnie w dobrej kondycji, nie bierze oleju.  jestem praktycznie pewien że to nie wina bloku tylko tulei lub głowicy, jakieś sugestie?
    • Przez Kamil2710
      Witam!
      Otóż mam problem, na zimę wlałem płyn chłodniczy zamiast wody i w zimę było wszystko w porządku, ale na wiosnę przy przy pracy na działce zauważyłem że temperatura urosła. Okazało się ze płyn trafił do oleju. Jak się dowiedzieć którędy? Bo wlałem wodę zimną i nawet kropla nie ubyła, a jak wlałem gorącą i ciągnik był odpalony to coś ale bardzo mało ubyło.
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj