kamilc360

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych

Polecane posty

Farmexpert    54

Nowy silnik to wydatek minimum 7 tys złotych.

Używany, kompletny w bdb stanie warty będzie pewnie w okolicach 2 - 3 tys.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak wy chcecie sprzedać ponad 20 letni ciągnik za ponad 20tys. w dodatku bez kabiny,tura

co z tego że ma mały przebieg jak stał dość długo nie używany i ktoś go kupi, pojedzie orać i awaria... -_-

wraz z tatą przerabiałem podobny temat i postanowiliśmy zostać przy naszej 330 przynajmniej wiemy co mamy :P

ciągnik ma 12000 mth i jest z 87 roku co prawda składak ale wciąż żwawy i gotowy do pracy.Od niecałych 25 lat jeszcze nigdy nas nie zawiódł oraz nie miał robionego jakiegoś grubszego remontu.

 

 

Ja maks za taki ciągnik dał bym 13 tys zł i nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

powyżej 1000 zł to by była rozsądna cena ;)


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus328    2

Cześć

Tak jak w temacie ile według was jest warty Ursusc-328 z 1965 ciągnik posiada kompletne dokumenty ale nie jest zarerejstrowany ale to nie problem wystarczy spisać umowę kupna sprzedaży , kabine (orginalna )rok temu przeszedł kapitalny remont silnika (nowy wał , tuleje tłoki MAHLE głowica po regeneracji ) skrzyni biegów (zębatki 4 biegu) podnośnika (wymiana uszczelniaczy pierścieni ) ciągnik jest odmalowany przepracował 75 mth jest dobrze dotardy trzyma ciśnienie ciepły 3-4 atm .

Film z remontu

http://www.youtube.com/watch?v=oZxcA8UeBzU

pisać smiało ile wy byście dali bym chciał go sprzedać i chce zrobić rozeznanie


--- URSUS C-328 ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

@SipmaZ224 może i stan idealny ale takie są ceny rynkowe i wiele więcej nikt nie da. Ja myślę że jak na początek dasz nawet 11 500 (jeżeli sprzedasz nie jest pilna) to nikogo nie powinna cena zdziwić. W razie czego będziesz powoli schodził z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

mim zdaniem za 9 by ją ktoś może kupił , ale teraz to z sprzedaż starszych ciągników różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciugnik    0

Witam, jaka może być wartość ciągnika URSUS C-330M z 1991r. Jest to SKŁADAK z kabiną, stan bardzo dobry, pierwszy właściciel, zarejestrowany i zadbany. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciugnik    0

Kolego może i nie gryzą ale niestety składaków nie ma na allegro ani na tablicy z tego rocznika, także ewentualnie sam się zamknij jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciugnik    0

... razem z nimi TY:). I ponawiam pytanie z pierwszego postu.

Edytowano przez ciugnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

tak właśnie jest jak gówniarstwo dopadnie się do forum ale to nic................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciugnik    0

Kolego proszę Cię grzecznie daj spokój ze swoimi komentarzami, wiem że chcesz pokazać, że jesteś na forum, ale ja Cię nie wyzywam od gówniarzy. Właśnie pokazujesz swoją dorosłość swoimi przyziemnymi postami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

nikt nie jest wróżką, jakby były jakieś fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

17- 17,5 ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

za 17 to ja kupię 3p z 92 roku

ten składak jest wart z 13- 14 tyś pod warunkiem, że wszystko jest oryginalne i z tego samego rocznika


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr123456    0

ja mam składaka ursus c- 330 z kabiną koja z 95 r.składał go znajomy ojca,który składał całe ciągniki.

 

prowadził sklep z częściami.

 

to jest zwykła trzydziestka nie emka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj