Polecane posty

pawcio018    1

Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam zetor 9540 z 3 biegowa skrzynia problem polega na tym  że obudowa tej skrzyni jest peknieta i po pierwsze nowego korpusu nie mogę dostać  używanej skrzyni też nie ma.moja obudowa nie nadaje sie do spawania.może ktoś pomoże może ktoś posiada na sprzedaż skrzynie do tego modelu może być 4 biegowa skrzynia może być do remontu spawania lub nawet peknieta.szukam czego kolwiek byle by miało na sobie nr 10 191 001 lub 78 121 001 jestem gotów zapłacić dobre pieniadze moj tel 782290180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249
6 minut temu, Trewq napisał:

oj chyba @jackob trafiłeś właśnie na ogłoszenie pawcia018

dzięki za informacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio018    1

Tak dokładnie to moje ogłoszenie kombinuje jak mogę szkoda mi tego traktora cały w oryginale nigdy żaden kowal przy nim nie stał tylko poprzedni operator jeździł na wyluzowanych srubach pomiedzy skrzynia a mostem dla tego pekla ja go takiego kupiłem.jak ktoś może pomóc proszę o kontakt moj tel 782290180 skrzynia może pasować od John deere 2700 2800 zetor 8540 10540 7540 moze ma ktoś nawet peknieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Czyli nowej obudowy w ogóle nie ma w sprzedaży? Co oni sobie jaja robią...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio018    1

dokładnie zetor 1995 rok a takiej obudowy nowej  sie nie dostanie.dziś dostałem informacje z Zetor Polska nie ma w całej Europie i nowej nie będzie nie wiem już chyba forme do odlewu tej skrzyni nawet na zlom sprzedali tak ta Marka się szanuje.Moge wszystkim tylko powiedzieć nie pchajcie się w tego typu zetory

3 minuty temu, Trewq napisał:

tak wiem o tej obudowie ona pasuje tylko do skrzyni 4 biegowej do mojej trójki nie da rady dopasować.ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio018    1

Posiadam drugą skrzynie 4 biegowa ona by pasowała zamiast moje trójki ale w tej mojej 4 biegowej brak jest widelek wodzikow których też nie można kupić...

8 minut temu, grucha18 napisał:

A w innych sklepach z cześciami Zetora w Kaliszu pytałeś?

tak mam wszystko przeszukane tylko szukać coś używanego lub kogoś kto by dorobił takie Widełki do skrzyni 4 biegowej tylko kto ? 

Edytowano przez pawcio018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

@pawcio018 a nie było by lepiej  odłożyć troszke geldu,sprzedać tego zetora 9540 bo z nim akurat jest problem jeśli chodzi o dostęp do niektórych części,i kupić innego zetora o podobnej mocy,np 10145 albo coś większego  dostępność części większa ale decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio018    1
2 minuty temu, jackob1997 napisał:

@pawcio018 a nie było by lepiej  odłożyć troszke geldu,sprzedać tego zetora 9540 bo z nim akurat jest problem jeśli chodzi o dostęp do niektórych części,i kupić innego zetora o podobnej mocy,np 10145 albo coś większego  dostępność części większa ale decyzja należy do ciebie.

tak tez o tym mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio018    1
3 minuty temu, jackob1997 napisał:

@pawcio018 zrobisz jak będziesz chciał ;)

Ale zaryzykuję jeszcze może coś się trafi używanego liczę się z tym że traktor wiosnę w garażu przespi

15 minut temu, pawcio018 napisał:

tak tez o tym mysle...

Ale zaryzykuję jeszcze trochę czasu może coś się trafi już liczę się z tym że wiosnę zetorek w garażu przestoi

Bynajmniej jak w temacie jeżeli ktoś co kolejek wie co kolwiek widział u siebie u kogoś skrzynia może być cała do remontu pęknieta proszę o kontakt 782290180 dobrze zapłacę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio018    1
7 godzin temu, PATr napisał:

mam taką skrzynię, pisz pw

Witam posiada Pan taka skrzynie lub obudowa ? jestem zainteresowany proszę o więcej informacji tel do mnie 782 290 180 lub email spawelcegl@interia.pl

Może z kolegow koleżanek ma lub kiedys mial takiego typu zetora moze ktos zmieniał na nowa obudowe a stara ma moze byc nawet peknieta lub spawana moze ktos z waszego otoczenia moze miec taka skrzynie lub obudowę lub czesci do skrzyni  pasujacej do zetor 9540 8540 10540 lub John deere 2700 2800 ??? Z góry dzięki za pomoc

 

Edytowano przez pawcio018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj