Skocz do zawartości
News
DamianKruszyna

Witam jałowka 2tyg po wcieleniu wcześniej słaby apetyt dziś kał luźny i czarny.moze ktoś wie co może być?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jalowka dwa tygodnie po wycieleniu wcześniej słaby apetyt dziś kał luźny i robi na czarno jak smola co może jej być? 

witejus    354

lepiej zapytaj weterynarza jak chcesz żeby jeszcze pożyła

Wiadomość z agroFakt.pl

witejus    354

i cóż rzekł weterynarz ?

witejus    354

nie dał żadnych leków ,tylko stwierdził że nadaje się na steki ? to jakiś konował nie weterynarz popytaj innych weterynarzy,ja ci kolego nie pomogę sorry

Pawel29    12

Niech wet obsłucha czy nie ma przemieszczenia trawieńca.

GBartek    30
Mialem podobnie. Tyle, ze u mnie reszta stada miala okropna biegunke. Podalem wegiel, stoperan (po 3 tabletki) do tego kora debowa, nie wiem czy samo z siebie czy nie, ale przeszlo. Zadnej sruty, zadnej kukurydzy, tylko same czyste siano do jedzenia.

piteroo    1

jak czarny kał to może być wina wątroby i tak jak kolega wyżej mówi niech wet zbada czy trawieniec jest na miejscu. Dostała kroplówki na wzmocnienie ?

Przekeeeek    12

przyłóż ucho do żeber niedaleko dołu głodowego i strzelaj palcami w brzuch. jeśli będziesz słyszał dźwięk podobny do tego jaki wydaje gumowa pompowana piłka przy odbijaniu o beton to może być przemieszczenie lewostronne trawieńca

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateuszrol1990
      Witam.Wczoraj pojechalem na poletko dokladnie lake oddalona o jakies 4km od gospodarstwa, chcialem posiac nawoz lecz okazalo sie ze laka jest zaorana i zasiane sa buraki. Co moge zrobic gdzie sie udac jak walczyc ze zlodziejem. Dzwonilem do niego ale on ma to w d... dodam ze choduje cieleta i zostaje bez laki na zime
    • Przez Kuba84241
      Witam.mam kilka pytań co do claasa Variant 280 RC. 
      1.jak naciągnąć pasy bo są trochę luźne i środkowy pas jest bardzo luźny
      2.dlaczego kiedy skończy się robienie beli na miękkim rdzeniu to ciągnik bardzo ciężko idzie, wom staje i spżęgiełko przeskakuje jakby siłownik nie popuszcza docisku.
      3.do czego służy ten przyżąd
       Z góry dzięki

• Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od niedawna pracy new holland Br 750 bez kompa,owijanie na dwa sznurki bez siadki. Przy otwieraniu komory włącza się owijanie czy to normalne! . TAK samo się dzieje jak mam balota mniejszego od 120 też się włącza owijanie jak opuszczam komorę. Proszę o poradę 
    • Przez kowalc362
      Witam mam problem z prasa New Holland 268 super hayliner podczas prasowania wiąże ale gdy coś się jej odwidzi przestaje wiązać lub wiąże ale słabo i się kostka rozpada   jeśli wie ktoś co z tym zrobić prosił bym o pomoc 
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.