Heniu95

Owijarka Langren 50/75 Opinie

Polecane posty

Heniu95    1

Witam, 

Chcę się dowiedzieć czegoś o owijarkach Langren, czy polecacie te owijarki?

Nie miałem wcześniej styczności  z ową marka i nie wiem co o niej sądzić?

Dodam  jeszcze że rocznie by robiła ok 70-80 bel.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taką ilość bel to kupuj najtańszą owijarkę jaką się da, szkoda kasy ;) A ogólnie jest sens kupować własny sprzęt niż dać zarobić komuś pare groszy, a samemu mieć spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel2606    34
sam jak masz to jesteś nie zależny i robisz kiedy pasuje. Ja mam taką owijarke i po 1 jednym sezonie wszystko ok. Znajomy tez ma i nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 ?
    • Przez KamilMaj
      Witam.jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie a jak nie to pisze nowy temat, przymierzamy się z bratem do zakupu rozsiewacza i na Agro Tech Kielce spodobał nam się Langren 500l dwu talerzowy typu Lej i ciekawi jesteśmy czy to równo rozsiewa i jak się sprawuje czy może lepszym wyborem będzie Stara amazone ZA-E603?
    • Przez toof
      Witam
      Chciałbym rozpocząć temat porównania dwóch na pozór identycznych konstrukcji tj. rozsiewacza firmy Langren i rozsiewacz firmy Altro.  Chciałbym zakupić któryś z tych dwóch rozsiewaczy i nie mam pojęcia który jest lepszy pod względem trwałości i niezawodności, dlatego proszę o pomoc głównie użytkowników, ale nie tylko. Z góry dzięki za pomoc.
      Pozdrawiam 
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
    • Przez corrado
      Witam koledzy wie ktoś może gdzie naprawiają ogólnie rzecz biorąc sterowniki do maszyn, a szczegółowo pilot/sterownik owijarki w Claas rollant 255 Uniwrap? Ewentualnie  gdzie oprócz Claas-a można taki sterownik dostać? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj