Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Bydło Mleczne. Jaki wybrać wóz paszowy ?

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam Wszystkich :)

Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 

Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?

czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix

Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15

a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.

obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.

Bardzo bym prosił o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroLaik
      Witam
      Czy samojezdny wóz paszowy może samodzielnie rozdrabniać bele czy potrzebny jest pojazd z widłami do załadunku? 
    • Przez AgroLaik
      Witam
      Czy samojezdny wóz paszowy może samodzielnie rozdrabniać bele, tak jak pobiera z pryzmy, czy potrzebny jest pojazd z widłami do załadunku? 
    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
    • Przez NewhollandT5050
      Witam kolegów nie mogę znaleźć podobnego tematu mam pytanie odnośnie  stołu paszowgo gdzie go usytuować w oborze ?  Krowy mają być pyskami do siebie czy może dwa osobne ganki ? Czekam za odpowiedzią jakie będę plusy i minusy obu rozwiązań dodam ze będzie to stawiany nowy budynek. 
      Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj