Skocz do zawartości

Polecane posty

Robercik701    0

Witam. Wiem ze temat dotyczacy agregatu uprawowo siewnego do Zetora 7011 sie powtarza ale na dzien dzisiejszy nic niema napisane na ten tema a wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Mam na uwadze taki zakup agregat 2.5 m bierny(Janpol lub jaki od rzemieslnika) plus amazone d7 2.5m. Co sadzisie o tym moze ktos ma cos podobnego imi pomoze w wyborze?Czy jest sens na zakup takiego zestawu?

admon1212    7
jeśli masz komplet obciążników z przodu to z 2.5 m w miarę lekkim i krótkim będzie śmigał

Sean    977

Da radę, o ile wał nie Pakera, ewentualnie do przodu większe obciążenie.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja co prawda mam zetora 7045 i zapinam mu bronę wahadłową amazone z wałem packera+nordsten liftomatic 2;5m i śmiga po równym na3bigu a w górki na2 a niekiedy trzeba redukować do 1 biegu.Za wczasu pomyśl również o śiłowniku wspomagającym bo możesz mieć problem z podniesienim tego zestawu.Najlepiej byłoby u kogoś na próbę podpiąć do podobnego zestawu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.