MarianoKam

Celtis 456 RX

Polecane posty

MarianoKam    0

Witam nie świeci kontrolka żółw chociaż półbiegi przełańczają się prawidłowo,oraz nie świeci kontrolka załańczania przedniego napędu chociaż przodek śię załańcza i wyłańcza w czym problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kustosz    11

Wyciągnij deskę i od tyłu masz wkręcane takie małe żaróweczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarianoKam    0
Dnia 14.02.2018 o 21:00, Kustosz napisał:

Wyciągnij deskę i od tyłu masz wkręcane takie małe żaróweczki. 

Dnia 14.02.2018 o 09:53, Grabos1981 napisał:

A sprawdzałaś żaróweczki od podświetlenia tych kontrolek?????

Witam a deska jest jakoś przymocowana przykręcona czy wyjdzie bez problemu do góry bo próbowałem lekko ale nie chcę nic urwać

 

proszę o pomoc bo dopiero Celtisa mam tydzień czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarianoKam    0

Dzisiaj próbowałem wyjąć deskę ale niestety poległem mocowana jest na dwóch bolcach które wchodzą w takie amortyzatory z gumy dość mocno była wypychana i nic  czy jakoś to się odkręca???? , jakiś może sposób ,bo raczej nie siłowy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekin19k
      Witam ponownie. Jak pisałem ostatnio, kopiłem niedawno celtisa, a nie miałem okazji go wypróbować Chciałbym poznać wasze opinie na jego temat. Ogólnie o wszystkim
    • Przez renaultceltis
      Kupiłem nie dawno Celtisa 456 rc jest mały problem z odpalaniem trzeba kręcić i kręcić aby odpalił, ale jak już odpali to później odpala normalnie.
    • Przez romero
      Witam. Szukam tura do celtisa 456, myśle o nowym z firmy INTER TECH. Czy ktoś z was taki posiada? chciałbym dowiedzieć się jak to się sprawuje, jaki ewentualnie model wybrać?
    • Przez sieciun15
      Witam. Otóż mam taki problem, nie dawno zakupiłem Claas'a Celtisa 446 RX. I nie mam pojecia do czego służy ta dźwignia, 2 są od hydrauliki, czerwona gaz ręczny a ta ostatnia?

    • Przez claas426
      witam kupilem adaptacje do claasa celtisa po podłączeniu rozdzielacza i odpaleniu cągnika zadusilo mi silnik...zasilanie wszystko ok ale rozdzielacz nie przelewa wgl oleju...myslalem ze moze to bład w podłączeniu ale wszystkie warianty wypróbowane i nic....jaka jest zasada dzialania tego rozdzielacza?czy jest on dedykowany pod konkretna hydraulikę?moze ktoś posiada jakiś schemat podłączenia?wiem ze jest to specyficzny rozdzielacz...jak go rozgrysc!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj