Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Skanalop    17

Witam serdecznie.

Szukam konkretnych opinii o firmie RogoFarm. Kupował ktoś może od nich cielęta ? Chodzi mi głownie o byczki. Jak przedstawia się u nich zdrowotność, ceny ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Miastek    22
Tylko to czego chować nie będe byczki HF w wieku do 2 tyg wagowo pow. 50 kg

Skanalop    17

Skąd jesteś?  Nie chciałbyś podjąć współpracy? 

A jeśli chodzi o firmę to ma ktoś może jakieś informacje ?

Skanalop    17

Właśnie jeśli chodzi o Skulsk to są różne opinie. Niektóre dość kontrowersyjne.

Rolnik100m nie miałeś problemu z cielakami ? Jak ze zdrowotnościa?

rolnik200m    36

Kolego kto nie miał problemu ze zdrowotnością jest to ode mnie 150km w jedną stronę przywiozłem do domu idę do domu coś zjeść przebrać odpocząć.Wchodzę do obory biegunki dostały no dobra na wieczór nie daje im mleka niech się przegłodzą. Rano jedno jajeczko im wbiłem do mleka. Daje mlekopan. Później dzwonię po południu po weterynarza żeby zaszczepił je. Za 3 dni kaszlały no to znowu doktor przyjechał dał im taki biały proszek nie pamiętam nazwy. Przywiozłem 5szt. mięsnych to po 2 tyg jak u mnie były to było ok. Później sprzedałem je w wadze 300kg bo nie chciałem ich trzymać dwóch lat.

Zależy na jaką dostawę trafisz jedna jest biało czarna druga jakieś sziszchole przywiozą no i ładne byczki też mają tylko trzeba mieć dobry cel do tych dostaw

rolnik200m    36
Napisano (edytowany)

Będziesz mieć trochę daleko do tego skulska jeżeli mieszkasz w Piotrkowie Tryb.

Masz cielaki na tą chwilę

Jaki kolor cię interesuję cielaków

Edytowano przez rolnik200m

Skanalop    17

Powiem szczerze że pytałam tylko orientacyjne. Aktualnie mam 21 sztuk wszystkiego. Poczynając od kilkudniowych do 18 msc.

Głównie MM, NCB , Simentale.. Kilka sztuk HF.

Mialbys coś do zaoferowania?  Niekoniecznie teraz ?

rolnik200m    36
32 minuty temu, Skanalop napisał:

Mialbys coś do zaoferowania?  Niekoniecznie teraz ?

Chodzi ci czy ja mam jakieś cielaki na sprzedaż

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Papina
      Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?
    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez 12145
      Witam, potrzebuję opini UŻYTKOWNIKÓW lub osób które miały do czynienia z agregatem uprawowo siewnym talerzowym 2.5m GEPARD P. Henryka Batyry. Agregat ma służyc do uprawy pożniwnej rzepaczyska, facelii, gorczycy oraz ściernisk po zbożach a także i do przygotowania gleby pod siew. Pracował by z Zetorem 12145, a zagregowany był by z siewnikiem HASSIA DU100 szer. 2.5m (jest to ciężki siewnik). Za poświęcony czas i za napisanie paru zdań dziękuję.
      Edit.: jaki wał wybrac gumowy czy croskill- dodam że ziemia jest mieszana i czarnoziem i kreda (piachu nie ma)
    • Przez 12145
      Witam, potrzebuję opini UŻYTKOWNIKÓW lub osób które miały do czynienia z agregatem uprawowo siewnym talerzowym 2.5m firmy Lemtech. Agregat ma służyc do uprawy pożniwnej rzepaczyska, facelii, gorczycy oraz ściernisk po zbożach a także i do przygotowania gleby pod siew. Pracował by z Zetorem 12145, a zagregowany był by z siewnikiem HASSIA DU100 szer. 2.5m (jest to ciężki siewnik). Czy nie wystepują w nim takie problemy jak pękanie ramy, pękanie ramion hydropaku, czy otwory do zaczepienia łącznika górnego nie robią się jajowate, oraz czy łapy trzymające talerze nie pękają po pewnym czasie?  Za poświęcony czas i za napisanie paru zdań dziękuję.
    • Przez MariuszGrski
      Witam jestem zainteresowany hodowlą królików na większą skale tylko nie wiem gdzie bym mógł je sprzedać najlepiej żeby skup znajdował sie w woj.łódzkim, wielkopolskim albo kujawsko pomorskim.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.