sebarr

Szukam traktorzysty/ operatora dorywczo lub na stałe

Polecane posty

sebarr    9

 

 

Szukam operatora jona 6910, 8120, 7730 orka, siew, talerzowanie, koszenie łąk itp

Szukam osoby młodej, wykształcenie obojętne. Warunek najważniejszy- DBANIE O SPRZĘT.

Bardzo chętnie osoba do przyuczenia która nie jest nauczona złych nawyków z PGR-u. Stawka na tę chwilę to 19zł/godzina, jak będzie ktoś kumaty i nie będzie mu obojętny efekt wykonanej przez niego pracy to będzie premia.

CHĘTNIE OSOBA KTÓRA PROWADZI swoje lub z rodzicami gospodarstwo i nie może iść na stałe do roboty, ale ma na tyle wolnego czasu i chciała by przyjechać na tydzień czy dwa a potem by wróciła na kilka dni "na swoje" i wróciła znowu na jakiś czas. Praca rejon Żary, Żagań, Szprotawa.

Może też być osoba na stałe ale wtedy z okolicy Szprotawy, Żagania

Zapewniam nocleg. Pracy jest dużo, jak ktoś chce to pracuje  8h, jak mu wygodnie i potrzebuje zarobić to pracuje dłużej.

Sprzęty są "dziwne" i dość duże więc jakieś obycie ze sprzętem jest wymagane. Nie dam opryskiwacza 32m w ręce kogoś kto w życiu nie pryskał, albo rozsiewacza co potrafi sypać na 50m osobie która nie wie jak patrzeć na GPSa. Nie wymagam doświadczenia ale pokory i chęci nauki jak najbardziej. 

Praca od czasu kiedy da się wjechać w pole, połowa marca może.

tel 603 073 119

 

Edytowano przez sebarr
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Co roku szukasz operatorów na w/w sprzęt i nikt nie powraca w kolejnym sezonie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
slabo płaci ale za byle ryske na maszynie obcina wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Za duże wymagania, za zbyt małe pieniądze. Dołóż 5 zł w standardzie i papierową umowę oraz ubezpieczenie, to znajdziesz.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

stawka 19 na reke jest chyba uczciwą propizycją jak na początek ja sam gdyby nie te ojcowskie hektary na pewno wziołbym  a po tygodniu jak pracodawca fer to bym został na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

Zawsze to samo... odzywają się ci co nie są zainteresowani.

Co do tego że nie wracają....Wracają. Tylko jak się bierze jeszcze 80ha a jest możliwość wzięcia więcej w dzierżawę to szukam więcej ludzi.

Chłopakowi z Gostynia który pracował chyba z 6 lat urodziła się córka i zmienia to pewne sprawy.

Adrian, Grzegorz i Strusiu będą więc nikogo nie brakuje.

Co do wywodów, że obcinam za byle ryskę... znasz mnie że tak piszesz?? Jest takie powiedzenie: nie mierz wszystkich swoją miarą. --rozumiesz przekaz tego powiedzenia? jak nie to google ci pomoże.

Co do młoda bez nawyków z PGRu- młoda to dla mnie do prawie 50 lat:-) 

Co do uprawnień: prawo jazdy B i możesz pracować. Jak nie masz prawka B+E to nie będziesz jeździł z przyczepami. jak nie masz prawka to trochę gorzej ale poradzimy sobie- wywiozę cię na działkę 108ha i wrócę jak skończysz talerzować :-) po 3 dniach :-) albo/i odbędziesz przyśpieszony kurs na suszarni i będzie pilnował pedrotti żeby znowu straż pożarna nie była wzywana  -(

Jeszcze raz proszę o odzew tylko tych co szukają pracy a nie trolowania. Koniec.

ps. jakieś 10dni nie będę przed komputerem więc proszę na pw lub sms i odezwę się po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

19zł za godzinę to stawka bardzo dobra nie wiem o co wam chodzi za 8 godzin pracy to jest 152 zł a jak ktoś chce pracować dłużej to i wyciągnie z 230zł na dzień.Gdzie tyle zarobicie oczywiście poza robotą za biurkiem.Może na ciężarówce ale to już dłuższe wyjazdy i rozłąka z rodziną.Jak bym mieszkał bliżej to nie zastanawiał bym sie długo jeszcze w dodatku kolega widać że szanuje inną osobę i daje jej możliwość pracować i we własnym gospodarstwie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, zbyszekbrzuze napisał:

Za duże wymagania, za zbyt małe pieniądze. Dołóż 5 zł w standardzie i papierową umowę oraz ubezpieczenie, to znajdziesz.

Stawka jest dobra, o ile praca nie 24h na dobę, a co do dbania o sprzęt, no cóż sam bym zajebał za ryskę, bo idzie robić bez ryski, pozwolisz to za rok zrobią złoma bo to nie moje . Płacę, ale żądam, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
niespinajmy sie ..jezdzilem na tirach w kilku firmach to wiem ze kazden szef szuka byle drobiazgu aby opierdzielic na wyplacie a czasem jest taki ciezki wjazd ze o ryske nietrudno ..lecz teraz mam rodzine i ziemie pokochalem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
55 minut temu, piozz napisał:

niespinajmy sie ..jezdzilem na tirach w kilku firmach to wiem ze kazden szef szuka byle drobiazgu aby opierdzielic na wyplacie a czasem jest taki ciezki wjazd ze o ryske nietrudno ..lecz teraz mam rodzine i ziemie pokochalem ;-)

Rozmawiamy o pracach polowych nie o TIR-ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
sean dzieki ze mi przypomniales bom troszki się zapomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

czesc

poszukuje pracy i zaciekawila mnie twoja propozycja, rozmawialismy w tamtym sezonie ale nie dogadaliśmy się. szukam czegoś na już bo do polowy marca to troche długo mi czekać, wymagania jak najbardziej spelniam od małego na wsi na kombajnach i traktorach. Prawo jazdy B+E, T. jeśli bedzie coś na już to bardzo chętnie moglibyśmy współpracować

 

ps. wyczyść skrzynke bo nie mozna wysyłać wiadomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

Ogłoszenie znowu aktualne. Rodzina Jelonków rozrosła się o JD6930 i trzeba mu operatora. Za tydzień lub dwa będzie do rozsiania wapna kilkaset ton i do tego 400ha do orki. Zapewniam nocleg na agroturystyce. Stawka 20zł/h warunki i długość pracy wszystko do uzgodnienia. Można 8h dziennie a jak ktoś chce to dłużej, można pracować od poniedziałku do piątku a można przez weekend. Zadzwoń i się dogadamy. tel 603-073-119 Sebastian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cruel    0
Napisano (edytowany)

Szukasz pracownika w najbliższym czasie?Za 2 miesiące kończe 18 lat. Byłbym bardzo zainteresowany

 

Edytowano przez Cruel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adriandobry
      witam wszystkich
       poszukuję pracy jak w tytule podałem jestem młodą osobą(18 lat) pracowitą i miłą  a pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego jeśli ktoś poszukuje więcej  informacji podam już na priv 
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję przedni napęd lub układ planetarny przedniego napędu ewentualnie krótszą pochwę napędu (lewą) jak się nie znajdzie to chociaż 3x satelity i rozdzielacz hydrauliczny na 3 sekcje, najlepiej warmińsko-mazurskie, ewentualnie poza jak się nie znajdzie. W razie pytań proszę o pisanie pod tym postem lub pv. Pozdrawiam. 
      ps. co do rozdzielacza to mam pytanie, otóż czy w garażowych warunkach da radę samemu wymienić uszczelniacze? Ponieważ mam 2 sekcyjny i cieknie i został zakupiony 3 sekcyjny i tak samo się z niego cieknie. Nie z każdej sekcji, ale cieknie, Chciałem do 2 dołożyć 3 z 2 rozdzielacza, ale jest inny typ i nie pasuje. 
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika  mianowicie Pompa podnosi tylko jak sie skreca kołami lub rusza  , tur się podnosi gdy skręńcam kołami  , a jak nie to nie działa i wywala błędy i blokuje , tak jak by nie pobudzało pompy , a jak skręceńce to pobudzi i wszystko działa jak należy , dodam ze tur opada szybko , a czasmi potrafi stać całą noc i nie drgnie w czym może być problem pacjent fendt 716 vario  tms z 2005r tur tuz wom pomoże ktos ?
    • Przez arkady12
      Kupię belkę U902 lub jeśli ktoś ma wymiary i mógł by się nimi podzielić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj